Українське вино світові: до Данії експортували рекордну партію продукції SHABO

 Українське вино світові: до Данії експортували рекордну партію продукції SHABO

Рекордну партію українського вина SHABO експортували до Данії. Національний продукт потрапив на полиці однієї з найбільших торговельних мереж – СООР Danmark. Серед фаворитів, обраних європейцями, — нова капсула вин Original Collection, яка присвячена історичному та одному з найдавніших виноградних регіонів України — Шабо на Одещині. Як вдалось запустити цю колекцію вина під час війни, продовжувати популяризувати українське та налагоджувати міжнародні відносини, читайте далі у матеріалі. 

У серпні SHABO доставила в Данію видатну, як для першого замовлення на експорт, партію на 106 тисяч пляшок українського вина.  А вже через місяць данці дозамовляли ще майже стільки ж. Настільки їм прийшовся до смаку український продукт. У соцмережах розповсюджуються не лише фото та коментарі щодо якості продукції, але й відеоісторії, як люди у пошуках цього вина відправляються до інших міст, бо в магазині їх населеного пункту його розкупили. 

Це великий крок не лише для нас, одного бізнесу, чи всієї сфери виноробства. Це чергова перемога продуктів Made in Ukraine на поличках світу, — акцентує Гіоргі Іукурідзе, співзасновник виноробні SHABO. —  Додатковий спосіб залишатись у фокусі світової уваги заради підтримки України. Черговий доказ того, що ми створюємо та надаємо якісні продукти, послуги тощо та демонструємо, наскільки наша країна є сильною та перспективною. Для мене за честь, що наша команда SHABO в лавах такого економічного фронту України

Влітку 2022 року мережа СООР та посольство України в Данії на чолі з  Михайлом Видойником запустили глобальний проєкт щодо підтримки виробників та економіки України. Мета: зробити усе можливе, аби в їхній країні кожен міг придбати український продукт.

Ми повинні визнати, що були здивовані дуже високою якістю українських товарів. Тому ми розглядаємо це не як разовий захід, а як початок довгострокового співробітництва, де українські продукти матимуть постійне місце в наших магазинах», — говорить Крен Остергард Нільсен, керуючий директор СООР.

Данія стала 20 країною, куди SHABO експортує українські вина та бренді. Серед основних фаворитів обраних європейцями, — колекція, яку SHABO вдалось випустити під час війни. Original Collection присвячена історичному та одному з найдавніших регіонів України — Шабо. Виноробством тут займались ще з часів давніх греків, а 200 років тому швейцарські переселенці на цій землі заснували культуру виноградарства, виноробства, шанування теруару та створення благородних напоїв. 

Усе це і стало основою концепції Original Collection, від задуму до багатої на символи етикетки, зазначають у компанії.  “Українське вино, яке здатне дивувати” — з таким девізом ця колекція вийшла на полиці України та Європи. Доступне воно й онлайн на shaboshop.

Читайте також:
Першу партію сікери від компанії «Медовий Спас» доставили до Японії
Українські вина презентували в Ірландії

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті