Українська делегація успішно презентувала Україну на 44 Конгресі Міжнародної організації вина і винограду

 Українська делегація успішно презентувала Україну на 44 Конгресі Міжнародної організації вина і винограду

44 Конгрес Міжнародної Організації Винограду і Вина OIV відбувся в Іспанії, в м. Кадіз та м. Херес, 5-9 червня. Українська делегація активно заявила про себе, провівши кілька офіційних заходів, спрямованих на знайомство та популяризацію вина з України. Про це повідомила амбасадорка компанії  Vinos de La Luz та CEO Big Wines, української філії Vinos de La Luz, заступниця голови ГС «УКРСАДВИНПРОМ» з міжнародних відносин Наталія БУРЛАЧЕНКО.

Офіційну делегацію очолив голова ГС «УКРСАДВИНПРОМ» Володимир ПЕЧКО. Наукову спільноту представила директор ННЦ «ІВіВ ім В Є Таїрова» НААН України Ірина КОВАЛЬОВА. Також до складу української делегації увійшли засновниця Першої в Україні Школи Сомельє Наталія БЛАГОПОЛУЧНА, винороби Едуард ГОРОДЕЦЬКИЙ та Євген ШНЕЙДЕРІС.

– Міжнародний Конгрес OIV – це насамперед міжнародний майданчик, де кожна країна прагне презентувати власні інтереси. Українська делегація по-максимуму скористалася цією можливістю, адже було здійснено сотні знайомств, проведено десятки зустрічей і переговорів, і щоразу ми порушували тему підтримки й допомоги українському виноградарсько-виноробному сектору, наголошували, що допомога має бути практичною і нагальною, а не декларативною, – наголосила Наталія Бурлаченко.

Важливу роль відіграли проведені заходи, а саме: дегустація українських вин і конференція з членами делегації. Дегустація під спільним брендом Wines of Ukraine викликала жваву зацікавленість, адже зібрала переповнену залу охочих спробувати українське вино. Презентація історії українського вина, виноробних зон і факти про сьогодення неабияк вразили гостей, а смак представлених зразків залишив надзвичайне враження, йдеться в повідомленні Наталії Бурлаченко.

– Це був цілий квест: зібрати вина з усіх куточків України, потім їх переправити в Іспанію, але за 250 км від мене. Потім щоп’ятниці їздити забирати ящики, зрештою завантажити повну машину вина і проїхати ще 700 км до місця проведення конгресу. Отже, до Іспанії доїхали вина таких виробників: Beykush winery, From Gigi, Fathers wine, Chateau Chizay, My Wine by Eduard Gorodetsky, Винхол Оксамитне, BIG WINES BIG ART, Виноробна Станція, Biologist Wine Company, Фрумушика-Нова, Slivino Village. Хочу наголосити, що дегустація не мала комерційної мети, і акцент був на спільному бренді Wines of Ukraine та автентичних сортах винограду. Ми показали єдність, нову сучасну айдентику і на належному рівні представили наших виробників. На дегустації були журналісти, делегати з Італії, Бразилії, Мексики, Техасу (США), Аргентини, Іспанії, керівники наукових установ, урядових і неурядових організацій, а також голови комісій та експерти OIV. Я переконана, що разом з Володимиром Печком ми зможемо перетворити контакти і відгуки, які ми згенерували після цієї дегустації, на певні кроки для підтримки українського вина, – зазначила Наталія Бурлаченко.

Читайте також:
Українські вина здобули високі нагороди на міжнародному конкурсі Decanter World Wine Awards

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті