Українсько-британське пиво «під Євробачення» зварить Beermaster Brewery в колаборації з британською пивоварнею Neptun

 Українсько-британське пиво «під Євробачення» зварить Beermaster Brewery в колаборації з британською пивоварнею Neptun

Beermaster Brewery має намір зварити Ukrainian Golden Ale спільно з британською пивоварнею Neptun. Це пиво пивовари присвятять Євробаченню. Про це розповів шеф-бровар крафтової пивоварні Beermaster Brewery Віктор ВАЩУК журналу «Напої. Технології та Інновації».

– Найближчим часом наша броварня має намір зварити Ukrainian Golden Ale спільно з британською пивоварнею Neptun. Це пиво присвячене цьогорічному Євробаченню, яке пройде у Великій Британії, проте в українському стилі. Тож у межах колаборації планується варка, а згодом у Великій Британії пиво «під Євробачення» варитимуть саме за таким рецептом, – розповідає Віктор Ващук.

Ще кілька цікавих колаборацій з іноземними пивоварами також є в найближчих планах Beermaster Brewery. Адже навіть зараз споживачі дуже цінують різноманітність та оригінальність і чекають на новинки, зауважує Віктор Ващук.

Нещодавно споживачам Beermaster Brewery презентувала персиковий Milkshake – одну з цікавих редакцій пива ІРА. На вигляд пиво Bomb Tsupik нагадує молочний коктейль, а смакує як вершково-фруктове пюре. Оскільки рецептура напою передбачає додавання персикового пюре, його варять невеликими партіями, лише тоді, коли дозріває духмяний одеський персик. 

Нині очікується ще один Milkshake – Crazy Orange, з додаванням пюре апельсина. Серію Milkshake у броварні планують розширити у період сезону свіжих фруктів – тоді її прихильники можуть очікувати на оригінальні новинки.

Детальніше про Beermaster Brewery читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» №1, який незабаром буде доступний для безкоштовного завантаження. Слідкуйте за новинами.

Із запровадженням воєнного стану журнали «Напої. Технології та Інновації» доступні для безкоштовного завантаження за посиланням.

Щоб придбати друковані випуски журналів, видані впродовж минулих років, звертайтеся:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Читайте також:
Волинський хміль 1933 року: унікальна знахідка Лани Світанкової
GREEN MALT (зелений солод) на пивоварнях: варимо екологічне пиво

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті