Український спирт поїде до Туреччини

 Український спирт поїде до Туреччини

ДП «Укрспирт» відновило співпрацю із турецькими партнерами. Про це повідомляє прес-служба державного підприємства.

Відтак, вперше за 12 років турецька компанія купує спирт у Ковалівського МПД, що на Тернопільщині.

Нагадаємо, що з 2006 року Турецький ринок був заблокований.

Цей контракт реалізовано в рамках стратегічного плану розвитку ДП «Укрспирт» на Тернопільщині, відповідно до меморандуму підписаного між Тернонільською ОДА та ДП «Укрспирт» 2 лютого 2018 року.

“Оріентація на зовнішні ринки збуту та імпортрозамщення є вагомимі елементами нашої діяльності. У 2017 році ДП «Укрспирт» запустило лінію з виробництва горілки, яка теж постачається на експорт, зараз ми отримали замовлення на постачання ще двох машин до Німеччини,” – зазначив Юрій Лучечко

«До нас приїхали 10 машин-танкерів, які беруть на експорт 32 тисячі дал спирту (1 дал дорівнює 10 літрам, – ред.), – розповів керівник Ковалівського МПД ДП «Укрспирт» Андрій Чорба. – Машини поїдуть до Одеси, звідки паромом відправляться до Туреччини. Надалі ми дуже сподіваємося на тісну співпрацю з нашими турецькими партнерам».

Ковалівське МПД сьогодні – один із найпотужніших заводів Тернопільської області. На добу там виробляють 2 тисячі декалітрів спирту. Майже 90% спирту відправляють на експорт. Основними партнерами є Угорщина, Польща та Грузія. Крім того, підприємство забезпечує роботою місцевих жителів та жителів навколишніх сіл. Загалом на спиртзаводі працюють понад 100 осіб.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар