Українські фахівці провели онлайн-зустріч із французьким Національним бюро коньяків

 Українські фахівці провели онлайн-зустріч із французьким Національним бюро коньяків

17 серпня вперше в Україні відбулась офіційна онлайн-зустріч українців з фахівцями Національного бюро коньяків (BNIC, Франція). Захід було організовано за ініціативи корпорації «Укрвинпром», йдеться на сторінці відомства у facebook.

Окрім спеціалістів Укрвинпрому, від української сторони в обговоренні взяли участь представники підприємств галузі, центральних органів виконавчої влади, Національного університету харчових технологій, Посольства Франції в Україні та Посольства України у Франції.

Ця зустріч започаткувала не лише новий етап французько-українських взаємовідносин у сфері виноробства. Йдеться про значні зрушення у складному процесі врегулювання проблеми використання географічних зазначень на українському споживчому ринку.

Адже тривалий час навіть на державному рівні не вдавалось подолати зловживання з боку недобросовісних імпортерів та експортерів коньячної продукції, котрі й досі незаконно використовують найменування Cognac («Коньяк»).

Читайте також: Українське виноробство: заручник політичного чи економічного підходу? Що потрібно для розвитку українського виноробства

Під час зустрічі генеральний директор BNIC Рафаель Дельпек наголосив, що французька сторона високо цінує зусилля України, зокрема, корпорації «Укрвинпром», у напрямку захисту географічних зазначень.
При обговоренні звучало чимало корисних думок, ідей та пропозицій.

Читайте також: Виноробний сектор України матиме Дорожню карту для подолання труднощів та об’єднання

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар