Українська пивоварня – у списку кращих у світі

 Українська пивоварня – у списку кращих у світі

Гуцульска крафтова броварня «Ципа» визнана кращою в Україні згідно глобального рейтингу пивоварень та броварень Rate Beer Best.

Компанія вже другий рік поспіль потрапляє до списку авторитетного американського видання. Rate Beer щорічно складає рейтинг, в якому беруть участь пивоварні з усього світу. Оцінюють пивоварів незалежні експерти. Важливим чинником для високої оцінки є відгуки споживачів. Зазначимо, що кращим сортом пива визнано Pravda DWIPA.

«Ципа» була заснована у 2015 році у селі Кваси, що на Закарпатті. Пиво тут варять лише з натуральних інгрідієнтів зі вмістом солоду не менше 50% у пивному суслі. Солод, хміль та дріжджі переважно використовують німецькі та чеські, джерельну воду – закарпатську.

Процес бродіння проходить в спеціальних чанах у формі яєць. «Це і дало назву броварні, адже «Ципа», як пташеня, народжується з яйця», — зазначають у компанії. Дозріває пиво у старовинному підвалі природнім шляхом не менше 30 діб. А деякі сорти — до декількох місяців. Кінцевий продукт не підлягає пастеризації та фільтрації. У пиво додають оригінальні гуцульські додатки, приміром яфини (чорниця), карпатські трави або смерекові гілочки.

За матеріалами: agroday.com.ua

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар