UBC Group запускає сонячні батареї

 UBC Group запускає сонячні батареї

Компанія UBC Group запустила першу чергу сонячних батарей, змонтованих на даху виробничих приміщень. Про це повідомив президент UBC Group Ігор Гуменний на офіційній фейсбук-сторінці.

– Наше виробництво стає тотально зеленим. Після запуску другої черги в вересні ми номінально на 100 % будемо забезпечувати своє виробництво власною електроенергією. Влітку ми маємо бути на 100 % енергонезалежними. З грудня по лютий, на жаль, у наших кліматичних умовах ефективність сонячної енергетики знижується до 80 %. Наш завод – Green cool, побудований виключно на «зелених» технологіях. Ми випускаємо нашу холодильну техніку виключно на «зелених» (ecologically friendly)  газах. У виробництві ми не використовуємо озоноруйнівних компонентів, – йдеться в допися Ігоря Гуменного.

Нагадаємо, що UBC Group є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Свого часу тут вперше у світі розробили «зелений» охолоджувач для розливу пива.

Варто зазначити, що UBC Group – партнер журналу «Пиво. Технології та Інновації» впродовж багатьох років. Так, зокрема, 2018 року учасники Форуму пивоварів і рестораторів, який організувала медіагрупа «Технології та Інновації», видавці журналу «Пиво. Технології та Інновації», відвідали провідний завод з виробництва холодильних шаф, пивних охолоджувачів, пивних колон UBC COOL у Харківській області. Також представники UBC Group беруть участь у Форумах як спікери.

Черговий Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв відбудеться 7-8 вересня у Львові, у ресторані-пивоварні «Старгород». Реєстрація триває!

З програмою Форуму можна ознайомитися на сайті.

Щоб зареєструватися на Форум, звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті