У Польщі варять пиво з овочів

 У Польщі варять пиво з овочів

Польська торговельна мережа Carrefour продовжує інвестувати в розвиток свого асортименту веганських продуктів. Так, нещодавно в мережі магазинів, яких налічується понад 900, з’явилася новинка – перше в Польщі овочеве пиво, яке вариться на соку буряка, томатів і моркви, повідомляє techhorticulture з посиланням на dlahandlu.pl.

Три прем’єрні смаки (Purple Beetroot, Bloody Tomato та Rusty Carrot) з’явилися у Carrefour завдяки пивоварні Nook Brewery.

– Крафтове пиво – це не примха. Його популярність зростає вже багато років, і поляки дуже відкриті до будь-яких експериментів, не лише до пива. У магазинах Carrefour все більшу площу займають натуральні та здорові продукти з мінімальним ступенем обробки, зокрема і веганський асортимент. Пиво VEGE NOOK є ще одним доказом того, що ми намагаємося запропонувати цікаві рішення в кожному з наших відділів, тому ми дуже задоволені налагодженою співпрацею, – зазначає Сільвестер Мрочек, менеджер відділу розвитку формату та комерційних концепцій Carrefour.

Читайте також:
Лімітована сезонна варка – гарбузовий ель від «Березанської броварні» – уже на крані!
ЯК ПРОЧИТАТИ ЕТИКЕТКУ ПИВА?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті