У Німеччині відбудеться перший безалкогольний винний фестиваль

 У Німеччині відбудеться перший безалкогольний винний фестиваль

Безалкогольним пивом у Німеччині вже мало кого здивуєш. А от безалкогольне вино залишається поки що нішевим продуктом. Перше в країні свято безалкогольного вина відбудеться в Баварії 9 травня.

Щовесни у Петерштирні на півночі Баварії відбувається традиційне свято місцевих виноробів, але цього року там обіцяють щось небувале – вперше відвідувачів запрошують на безалкогольний винний фестиваль. Про це повідомляє DW.

«Разом ми пишемо історію. Тверезо» («Gemeinsam schreiben wir Geschichte. Nüchtern»). Такий девіз придумали організатори, сім’я виноробів Дамс (Weingut Dahms) із міста Швайнфурт у регіоні Нижня Франконія.

Основний традиційний захід – винний фестиваль – відбудеться із 10 по 13 травня. Експериментальне мінісвято з дегустацією безалкогольних вин та стравами місцевої кухні, а також багатьох інших напоїв, у яких немає алкоголю, проведуть 9 травня. Ідея в тому, щоб у тих, хто хотів би відчути святкову атмосферу, але водночас прагне бути абсолютно тверезим, була гідна альтернатива.

У Німеччині налічується понад 12 традиційних виноробних областей. Баварський регіон Франконія – один із найстаріших у Німеччині. Історія виноробства тут налічує понад 1200 років.

Читайте також:
Новий номер журналу «Напої. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно
Галузь виноградарства та виноробства в Україні: шлях до нових здобутків

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті