У Миколаївську громаду запрошують інвесторів, зокрема в галузь виноградарства і садівництва

 У Миколаївську громаду запрошують інвесторів, зокрема в галузь виноградарства і садівництва

У Березанській громаді Миколаївської області створюють сприятливий бізнес-клімат та працюють над залученням інвесторів, зокрема в виноградну та в садівничу сферу. Для цього розробили інвестиційний паспорт спільно з експертами «Клуб ділових людей України» за підтримки U-LEAD.

Завдяки теплому клімату на території Березанської громади добре розвинутий аграрний сектор. Серед інвестиційних пропозицій – створення виноградників та садів. Цей проєкт може стати реальністю, адже на його втілення можна отримати кошти в рамках державної програми Є-підтримка.

– Наша громада невелика. Край аграрний, розвинуте садівництво, маємо потужний природний ресурс. Хочу подякувати за вклад в створення реального інвестиційного паспорту експертам «Клуб ділових людей Україна» та Програмі «U-LEAD з Європою». Головне, щоб в такі непрості часи наші громада отримувала надходження, працювала. Я запрошую інвесторів до нашої громади. Ми готові допомагати у вирішенні будь-яких питань у межах законодавства заради того, щоб заходили інвестиції в громаду», – зазначив Валерій Хоміцький, голова Березанської громади

На думку експертів, громади південних областей вже зараз мають думати про залучення інвестицій. Після перемоги України наступним етапом буде відновлення інфраструктури, міст і сіл. І тому під час розробки інвестиційних пропозицій необхідно враховувати такі тренди в цій сфері: медично-реабілітаційний (бази відпочинку, послуги відновлення та реабілітації, лікувально-санаторні послуги); виготовлення будівельних матеріалів (наприклад, виробництво скла тощо); вирощування та переробка овочів, фруктів.

Читайте також:
У компанії Chateau Chizay витримують кавові зерна в бочках із вина
Росіяни пограбували коньячний завод «Таврія»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті