У липні відбудеться дегустаційний конкурс міцних напоїв «Кам’янець-Крафт-Подільський – 2023»

 У липні відбудеться дегустаційний конкурс міцних напоїв «Кам’янець-Крафт-Подільський – 2023»

Професійноспоживчий дегустаційний конкурс міцних напоїв «Кам’янець-Крафт-Подільський – 2023» відбудеться 11 липня цього року в Кам’янці-Подільському, в готельно-туристичному комплексі «Ксенія». Організатор конкурсу алкоголю – відомий сомельє, експерт з міцного алкоголю Сергій ШЕВИРЬОВ.

За анонсом організаторів конкурсу, на попередній відбірковий тур потрібно надати 0,25 л напою (допускається будь-яка технічна тара, але із зазначенням найменування зразка). А для участі в дегустаційному конкурсі потрібно надати 1 л напою однієї назви (бажано 2 пляшки по 0,5 л) у товарному вигляді, з етикеткою. Одна пляшка напою буде спрямована безпосередньо на основний конкурс, а інша або те, що лишиться, – буде зберігатися в апеляційному фонді 1 рік.

– Якщо буде можливість приїхати особисто та презентувати свій продукт – буду дуже радий. Проте якщо обставини не дозволять здійснити вояж – можливо надіслати зразки, – зазначає Сергій Шевирьов.

Наступного дня після завершення дегустаційного конкурсу та оголошення результатів відбудеться екскурсія на Родинну виноробню Зелениці, що неподалік від Кам’янця-Подільського.

Нагадаємо, що Дегустаційний конкурс Craft Alcohol Through History / КрафтАлкоголь крізь історію, що входить у серію дегустаційних конкурсів CROWN ПЕРЕГОНУ – 2023, відбувся в Ужгороді 23 березня. Ознайомитися з результатами можна тут.

Більше про Родинну виноробню Зелениці читайте за посиланням. Нещодавно представники медіагрупи «Технології та Інновації» відвідали виноробню та скуштували ексклюзивні подільські вина. Репортаж із виноробні буде опублікований у журналі «Напої. Технології та Інновації» №2, який вийде друком влітку.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті