У Луцьку переселенці відкриють паб на честь Бориса Джонсона

 У Луцьку переселенці відкриють паб на честь Бориса Джонсона

Переселенці із Святогірська, що на Донеччині, незабаром відкриють у Луцьку паб на честь Бориса Джонсона. Про це передає 12 канал.

У Святогірську родина мала свою справу – ресторан та піцерію. Проте окупанти залишили від родинного бізнесу тільки згарище. Родина приїхала на Волинь та вирішила відновити бізнес у Луцьку.

– Хотів відкривати заклад харчування в Володимирі, шукав постачальників. Познайомився з власником броварні Luchan, який запропонував подивитися приміщення у Луцьку, яке можна орендувати. Коли думали, чому присвятити новий заклад, у думках промайнув Борис Джонсон. Він хоч і великий політик, але може собі дозволити багато чого, він почувається вільно, не затиснутий у рамки. І ми хочемо, щоб наш заклад був вільний, налаштовував на спілкування, щоб приходили цікаві люди. Думаю, що зараз така назва на часі, адже Борис Джонсон допомагав країні, і це буде своєрідна пошана, — розповів переселенець Михайло Михайлов.

Зараз на вулиці Винниченка в одному з приміщень кипить робота. Новий заклад буде у відповідній стилізації, з цитатами Бориса Джонсона. Проте всі фішки власники не розкривають.

Тестове відкриття закладу планують на жовтень. 

Читайте також:
Компанія 46 Parallel Wine Group вдруге здобула титул Ukraine Winery of the Year
У Великій Британії відкриється поп-ап-паб для собак

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті