У Києві відкрився ресторанно-туристичний кластер «Бессарабка»

 У Києві відкрився ресторанно-туристичний кластер «Бессарабка»

5 квітня 2024 року розпочав свою роботу унікальний ресторанно-туристичний кластер «Бессарабка». Це не просто місце, де можна смачно поїсти та цікаво провести час, але й справжня скарбниця історії, культури та гастрономічних традицій.

Учасниками кластеру стали ресторани навколо Бессарбського ранку, а також громадські спільноти Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму, «Дорога вина та смаку Української Бессарабії», «Slow Food Bessarabia», «Всеукраїнська асоціація гідів». Також до кластеру приєдналися КП «Бессарабський ринок» та Управління туризму та промоцій КМДА, КНП «Київський центр розвитку туризму». Серед учасників також – паб «Кеди – Київ».

Місія кластеру – розвивати та просувати ресторанно-туристичний потенціал історичного району Бессарабка у Києві; створити інклюзивний та доступний простір для жителів та гостей міста; зберегти та популяризувати історичну та культурну спадщину кварталу; підтримувати та стимулювати розвиток місцевого бізнесу, пише Posteat.

Під час прес-конференції, що відбулася в ресторації «ГАЛУШКА», гості познайомилися з учасниками кластеру, отримали інформацію про найближчі події, які відбудуться в кластері, мали можливість поспілкуватися з представниками кластеру та поставити їм свої запитання.

Переваги об’єднання в кластері – спільне використання ресурсів, маркетингових можливостей та досвіду, а таккож створення сприятливих умов для розвитку та просування бізнесу.

У планах кластеру – кулінарні батли, тематичні бранчі, сімейні гастрономічні екскурсії, презентації та інші гастрономічні та культурні події. До Дня Києва планується бізнес-фестиваль – День відкритих дверей кластеру «Бессарабка» з цікавою програмою.

Про одного з учасників кластеру – паб «Кеди – Київ» – читайте на сторінках журналу «Пиво. Технології та Інновації». На сторінках нового номера журналу – ексклюзивне інтерв’ю засновника пабу «Кеди – Київ» та інших закладів Дениса Жаткіна. Інтерв’ю доступне за посиланням.

Також можна передплатити друкований журнал. Нагадаємо, що він виходить друком у форматі «перевертайко»: з однієї сторони це «Напої. Т. І.», а  іншої – «Пиво. Т. І.». Щоб передплатити паперовий журнал, звертайтеся за контактами:

Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті