У Києві відбудеться благодійний показ нового документального фільму про українське виноробство в умовах війни

 У Києві відбудеться благодійний показ нового документального фільму про українське виноробство в умовах війни

Команда Kyiv Food and Wine Festival та медіапроєкт «Серцевина» запрошують на благодійний допремʼєрний показ документального фільму Wounded Land («Поранена земля»), що відбудеться 3 листопада в Києві, у «Планеті Кіно» (РЦ «Блокбастер») о 18:30. Під час показу збиратимуть донати для виноробів, які потерпають від війни.

– Це своєрідне роуд-муві, відзняте у квітні 2022 року. Але реалізовувати ідею документальної стрічки про винні регіони України ми почали ще до широкомасштабної війни, – говорить режисер та співпродюсер фільму, засновник проєкту «Серцевина» Роман ЗАЯЦЬ.

Згідно з анонсом, остаточним стимулом зняти нову документалку стали обстріли виноградників у Миколаївській області, де російські окупанти накрили ракетами, як дощем, виноградник приватного господарства SliVino Village, та цинічне знищення великого складу вин компанії Wine Bureau. Згодом додалася розповідь про розбиту виноробню WineIdea та історія винарні Olbio Nuvo на півдні України, де винороб Павло Магаляс водночас воює і робить вино, а до того ж на виноробні має античний музей та музей з російськими ракетами, які збирає у своїх виноградниках.

– Це далеко не всі герої фільму, але точно всі працюють на українській землі й, власне, всі використовують потенціал української землі, й виноробство тут має певний символізм. Це українсько-американська кінопродукція, орієнтована на закордонну аудиторію, але український глядач побачить стрічку першим, – йдеться у повідомленні.

Джерело: facebook.com

Читайте також:
Триває візит української делегації виноробними регіонами Вірменії
Як війна вплинула на ринок алкогольних напоїв?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті