У Франції почали виробляти органічні ягоди годжі

 У Франції почали виробляти органічні ягоди годжі

Керуючий директор EARL 3A Bio de France Ерік Маркер, який в 2017 році отримав урожай в 1,5 т ягід годжі, створив розплідник по виробництву органічних ягід. Фермер вважає, що основна маса цієї продукції на французькому ринку зіпсована залишком пестицидів, і він може поліпшити ситуацію. Про це повідомляє Freshplaza.

«Я хочу запропонувати споживачам тільки якісний органічний продукт. Я продаю свіжі ягоди роздрібним торговцям органічними продуктами харчування, зокрема Biocoop. Крім того, пропоную саджанці тільки органічним виробникам. Споживачі купують ягоди годжі для поліпшення здоров’я, тому вони повинні бути органічними. Ті, хто нехтує органічною продукцією, забувають про безліч ризиків, пов’язаних з пестицидами », – зазначив Маркер.

У Франції Ерік вважається справжнім експертом у вирощуванні ягід годжі, оскільки до початку виробництва він провів безліч лабораторних та маркетингових досліджень. «Я єдиний, хто зібрав всю інформацію про ягодах годжі, перш ніж почати її виробляти і готовий ділитися досвідом», – додав він.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар