Триває реєстрація на дегустаційний конкурс Lviv Beer Geek Awards

 Триває реєстрація на дегустаційний конкурс Lviv Beer Geek Awards

Пивний конкурс Lviv Beer Geek Awards 2024 відбудеться вже зовсім незабаром – 17–18 лютого у Львові. Журнал «Напої & Пиво. Т.І.» – інформаційний партнер конкурсу. Про деталі конкурсу розповів його організатор Павло Заяць.

Конкурс відбудеться у Львівському університеті крафтового пива ім.Св. Христофора. Під час конкурсу оцінюватимуть такі стилі пива: American IPA (21A), Hazy IPA (21C), Witbier (24A), світлий лагер (стилі 2A, 3A, 4A, 5D), солодкий стаут (16A Чисті, або версії з додатками) подвійний стаут (20C, 16D, чисті або версії з додатками), Pastry Stout, Sour – Smoothie / Pastry, Ukrainian Golden Ale, Ukrainian Tomato Beer.  Також буде оцінювання в рамках номінації Best of Show для визначення найкращого пива на конкурсі.

– Це чудова можливість продемонструвати свою майстерність, порівняти свої творіння та взяти участь у благодійному заході. Ваша участь важлива не лише для світу крафтового пива, але й для тих, хто потребує нашої підтримки, – каже Павло Заяць.

Конкурс Lviv Beer Geek Awards – не лише свято смаку, а й можливість допомогти тим, хто цього потребує. Зокрема, 100 % виручених коштів буде передано на підтримку ЗСУ.

– На конкурсі будуть оцінені різноманітні стилі: від класичних American IPA та Hazy IPA – до українських винаходів, таких як Ukrainian Golden Ale та Ukrainian Tomato Beer. Ми прагнемо оцінювати не лише класичні сорти, але й відзначити сміливі експерименти та творчі рішення у виробництві пива. Ваші смакові рецептори стануть свідками найкращих зразків від українських пивоварень, – зазначає Павло Заяць.

За словами організатора, Lviv Beer Geek Awards 2024 – це не просто конкурс, а спільний пошук найвищих проявів смаку та мистецтва в світі крафтового пива:

– Ми запрошуємо вас, визнаних суддів та цінителів, приєднатися до цього захопливого шляху смакового відкриття та експертного судження. Ваша експертна думка, ваш досвід та вибагливий смак – це те, що робить вас справжніми гіками світу крафтового пива. Ми впевнені, що ваші суддівські навички допоможуть нам визначити найкращих.

Реєстраційна форма для суддів доступна за посиланням. Потрібно зробити внесок на підтримку конкурсу від 1500 грн за два дні конкурсу. Усі витрати конкурсу організатори беруть на себе. 100 % виручених коштів будуть передані на підтримку ЗСУ.

Реєстрація для пивоварів, які хочуть надати зразки пива для дегустації, проходить тут.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті