Традиційні та інноваційні підходи захисту плодових культур на практиці продемонструє компанія BASF під час Міжнародної конференції для галузей садівництва і переробки

 Традиційні та інноваційні підходи захисту плодових культур на практиці продемонструє компанія BASF під час Міжнародної конференції для галузей садівництва і переробки

Третя Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» стане майданчиком для обміну ідеями та для об`єднання фермерів, виробників техніки й технологій, переробних підприємств. Дводенний захід відбудеться 20-21 червня в готелі Братислава у Києві, та включить насичений інформацією конференц-день з виступами експертів, практиків, науковців і бізнес-тур до Інституту садівництва НААН України й успішного фермерського господарства «Валентина» з вирощування та переробки фруктів. Тематика конференції охопить всі ланки бізнесу: від виробництва якісних фруктів та ягід, передпродажної підготовки свіжої продукції – до технології переробки у продукти з доданою вартістю і позиціонування їх на ринку. Генеральним партнером конференції виступить компанія BASF – один зі світових лідерів у виробництві засобів захисту плодових культур, які допомагають садівничим господарствам по всьому світі досягти високої якості продукції, орієнтованої як на ринок свіжих фруктів, так і на ринок продуктів для переробки.

Німецький концерн BASF створює хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. У сегменті спеціальних культур компанія BASF впроваджує розробки нових формуляцій, метою яких є більш висока ефективність препарату з мінімальним пестицидним навантаженням. На ринок України виводяться препарати з новими молекулами азольної групи і групи карбоксамідів, їх інноваційність полягає в більш високому рівні захисту і розширених можливостях в управлінні резистентністю патогенів.

В садовому напрямку сільського господарства України компанія BASF займає лідируючі позиції серед хімічних компаній, пропонуючи аграріям традиційні та інноваційні підходи захисту плодових культур. Серед них добре відомі препарати Делан®, Кумулюс® ДФ, Белліс® та Полірам® ДФ, використання яких вже багато років допомагає фермерам в боротьбі з паршею, борошнистою росою та хворобами зберігання яблук. Серед інноваційних розробок – препарат Малахіт, що забезпечує дощестійкість продукту та відмінну роботу при високих температурах. Вже скоро на ринку України з’явиться абсолютно нове фунгіцидне рішення – препарат Серкадіс® Плюс, що забезпечує стоп-ефект та довготривалу куративну дію у боротьбі з паршею та борошнистою росою, надійний механізм управляння резистентністю.

Унікальним рішенням для аграріїв є препарат Регаліс® Плюс вже відомий не тільки як регулятор росту однорічного приросту, але й як інструмент управління урожайністю. Його використання дозволяє скоротити довжину однорічних пагонів, сприяє утриманню зав’язі та має низку переваг у боротьбі з наслідками заморозків чи градобоїв.

Під час бізнес-туру учасники конференції ознайомляться із садовою демо-ділянкою яблунь BASF в Інституті Садівництва НААН, де буде продемонстровано дію одного з найефективніших та інноваційних препаратів від BASF – Серкадіс® Плюс, а також препаратів Делан®, Белліс®, Регаліс® Плюс та акарициду Масаї®, які будуть використані в системі захисту ділянки яблуні.

Відзначимо, програма бізнес-туру 21 червня складатиметься з відвідування експериментальних ділянок Інституті Садівництва НААН та візиту до сімейного фермерського господарства «Валентина» з вирощування та переробки продукції садівництва. Спеціалісти Інституту продемонструють дослідні насадження черешні, яблуні, груші, ягідних культур – суниця, малина, смородина чорна, порічка, лохина ожина. Виступи базуватимуться виключно на власних дослідженнях з технологій вирощування, догляду та захисту рослин. У ФГ «Валентина» учасники бізнес-туру ознайомляться з бізнес-моделлю господарства, яблуневим садом, унікальним досвідом закладки саду, побачать в дії мобільну установку з виробництва соків прямого віджиму VORAN. Заплановані дегустації фруктів, ягід та продуктів переробки.

У перший день конференції відбудуться виступи представників українських та зарубіжних технологічних і садівничих компаній, наукових інститутів, представників владних структур, професійних асоціацій та спілок, а також технологічна виставка і виставка-презентація напоїв та іншої продукції на базі фруктів та ягід. Однією з головних тем літньої конференції стане вихід садівничих компаній та фермерських господарств на нові ринки збуту шляхом впровадження інноваційних технологій переробки: заморозки, сушки, сублімації, консервування, виробництва джемів, сиропів, пюре, виготовлення натуральних соків, плодово-ягідних вин і фруктово-ягідних настоянок, вермутів і сидрів.

Поспішайте зареєструватися на forum.techdrinks.info!

Захід підтримують Міністерство аграрної політики і продовольства України, Гільдія медоварів України.

Генеральний партнер – компанія BASF.

Генеральний Технологічний партнер – компанія VORAN.

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – Інститут садівництва НААН України.

Ексклюзивний Технологічний партнер – компанія Pigo Srl.

Технологічні партнери – компанії Haygrove, UVC, «БТУ- Центр», «Евкаліпт Р».

Організаційні партнери – асоціація «Укрвинсадпром», ФГ «Валентина».

Головні галузеві інформаційні партнери – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник» та «Ягодник».

Генеральний інформаційний партнер – Інформагентство «Інтерфакс-Україна».

Головний online-партнер – сайт Kurkul.com.

Інформаційні партнери – журнал «Агроіндустрія», проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», газета «Агробізнес сьогодні», Водочный Редакторъ, інформаційне агентство «Агравері», Шувар-інфо.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар