ТОП 10 соків України: продукція яких виробників стала найкращою за результатами Народної дегустації?

 ТОП 10 соків України: продукція яких виробників стала найкращою за результатами Народної дегустації?

10 найкращих натуральних соків України визначили 28 жовтня у рамках Народної дегустації, проведеної на VII Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові». Народна дегустація соків відбулася вже втретє.

Народна дегустація соків прямого віджиму полягає в анонімній презентації зразків напоїв учасникам конференції на спеціальному стенді.  Конкурс відбувся за принципом «подобається/не подобається». Кожен учасник конференції отримав спеціальні фішки для голосування. Всі охочі змогли продегустувати презентовані соки та проголосувати за зразок, який сподобався найбільше.

У Народній дегустації були представлені соки таких категорій:

1.Сік яблучний прямого віджиму з плодовими і ягідними компонентами: сік яблучно-грушевий, сік яблучно-сливовий, сік яблучно-смородиновий, сік яблучно-малиновий, сік яблучно-чорничний, сік яблучно-полуничний, сік яблучно–вишневий, сік яблучно–амонієвий, сік яблучно–абрикосовий, сік яблучно–виноградний, сік грушевий.
2.Сік яблучний прямого віджиму з овочевими та іншими рослинними компонентами: сік яблучно-гарбузовий, сік яблучно-морквяний.
3.Сік спеціальний: сік яблучно-апельсиновий, сік яблучно-лимонний, сік яблучно-грейпфрутовий, сік яблучно–імбирний, сік яблучно-бузиновий.

Загалом у голосуванні взяло участь близько 200 учасників конференції. Після закінчення конкурсу журі підрахувало кількість фішок для кожного зразка. У результаті до 10-ки найкращих соків України увійшла така продукція:

  • ФГ «Валентина», ТМ «Валентина» (категорія – сік спеціальний. Сік яблучно-бузиновий);
  • ТОВ «Аврора», ТМ Cherry Merry (категорія – сік яблучний прямого віджиму з овочевими та іншими компонентами. Сік яблучно-гарбузовий);
  • ТОВ «Новоукраїнське», ТМ «Радішка» (категорія – сік яблучний прямого віджиму з овочевими та іншими компонентами. Сік яблучно-морквяний);
  • ТОВ «Фреш Фрут Про», ТМ Meleto (категорія – сік яблучний прямого віджиму);
  • ФГ «Еко-край», ТМ «Еко-край» (категорія – сік яблучний прямого віджиму);
  • ФГ «Валентина», ТМ «Валентина» (категорія – сік яблучний прямого віджиму з плодовими і ягідними компонентами. Сік яблучно-полуничний);
  • ТОВ «Тріада-МК», ТМ Miriada fruits (категорія – сік яблучний прямого віджиму з плодовими і ягідними компонентами. Сік яблучно-чорничний);
  • ТОВ «Агрокомлекс», ТМ Happy Apple (категорія – сік яблучний прямого віджиму);
  • СФГ «Промінь», ТМ «Промінь» (категорія – сік яблучний прямого віджиму);
  • ФГ «Агросвіт-СВ» (категорія – сік спеціальний. Сік яблучно-імбирний).

Зазначені виробники отримали почесні дипломи за свої зразки. Церемонія нагородження відбулася наприкінці конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові».

ВІДЕО з VII Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» 2021

Народна дегустація соків – це своєрідний зріз споживацьких симпатій, який допомагає виробникам вивчити смаки людей та зорієнтуватися, яку продукцію виготовляти  надалі.  Конкурс доводить, що переробка плодово-ягідної продукції відкриває широкі можливості для бізнесу. А розмаїття соків, презентованих на конференції, демонстує великий потенціал українських виробників у напрямі виготовлення натуральних соків.

Організатор Народної дегустації соків прямого віджиму, медіагрупа «Технології та Інновації», вважає своєю місією просування сучасних технологій і популяризацію високоякісної продукції.

Детально про найкращі соки України читайте в журналі «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті