«Технології та Інновації: Від землі до готового продукту» – 2018: Міжнародна конференція стане майданчиком для обміну ідеями та для об`єднання

 «Технології та Інновації: Від землі до готового продукту» – 2018: Міжнародна конференція стане майданчиком для обміну ідеями та для об`єднання

20-21 червня 2018 року в Києві, в готелі «Братислава» (вул. А.Малишка, 1), відбудеться чергова Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та Інновації: Від землі до готового продукту». Організатори заходу – видавничий проект «Технології та Інновації» і журнал «Садівництво і Виноградарство. ТІ» – ставлять на меті популяризацію та впровадження сучасних технологій вирощування та переробки фруктів, ягід і горіхів, а також сприяння відродженню традиційних українських напоїв на базі фруктів, ягід і меду, а також виробництва інших продуктів з доданою вартістю.

Однією з головних тем літньої конференції стане вихід на нові ринки збуту шляхом впровадження інноваційних технологій переробки: заморозки, сушки, сублімації, консервування, виробництва джемів, сиропів, пюре, виготовлення плодово-ягідних вин, натуральних соків і фруктово-ягідних настоянок, вермутів і сидрів. Дводенний насичений інформацією та новим досвідом захід включатиме конференц-день з виставками та дегустаціями і  бізнес-тур провідними садівничими та переробними підприємствами Київщини з майстер-класами.

Маємо гарну новину! У зв’язку з розширенням галузі, новими запитами й тенденціями вітчизняного та міжнародних ринків, Третя Міжнародна конференція «Від землі до готового продукту» поповниться новими секціями – горіхівництва та нішевих культур. Адже свіжа продукція та продукти переробки горіхів надзвичайно популярні та затребувані товари у всьому світі. Зростає популярність і нішевих культур – своєрідної подушки безпеки для аграріїв, які демонструють сталий попит та стабільні ціна на експортному ринку. Це, насамперед, ягоди – обліпиха, жимолость, порічка, лимонник та інші.

До участі у конференції запрошуються підприємства та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві і горіхівництві, постачальники техніки з обробітку ґрунту, збирання врожаїв та зберігання, заморожування й упакування продукції, а також технологій її переробки, представники торговельних мереж, компанії-експортери.

Традиційно відбудуться виставка-презентація продукції садівничих, ягідних і переробних підприємств та презентація і дегустація оригінальних українських напоїв і продуктів на основі фруктів і ягід.

Запланована масштабна виставка нових технологій, обладнання, інгредієнтів, пакувальних матеріалів для виробництва та переробки фруктів і ягід і продукції, виготовлених на їх основі.

Генеральним партнером конференції виступить компанія BASF – один зі світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин. Головним інформаційним партнером – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

Організаційні партнери – Асоціація «Укрсадпром».

Головний Інформаційний партнер – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

Галузевий Інформаційний партнер – журнал «Горішник».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар