Технології квітникарства обговорять учасники міжнародної конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації»

 Технології квітникарства обговорять учасники міжнародної конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації»

Квітникарство як один з напрямків декоративного садівництва стає сьогодні все більш актуальним, особливо якщо говорити про вирощування під накриттям. Завдяки вирощуванню квітів виробники не тільки диверсифікують виробництво та ефективно використовують вільні площі, а й забезпечують безперервний ланцюжок роботи для працівників упродовж року. Для тих, хто вирощує ягоди та овочі – це додатковий прибуток у несезон. Саме тому тема квітникарства стане однією з ключових під час Першої Міжнародної науково-практичної конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації», що відбудеться 29 лютого – 1 березня 2024 року в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина».

Учасники конференції обговорять технології вирощування квітів під накриттям та в відкритому ґрунті, звернуть увагу на те, які умови слід забезпечити різним квітам, щоб вигідно їх реалізовувати. Акцентують і на економічному складнику: наскільки рентабельно вирощувати квіти? Які різновиди квітів слід обрати для бізнесу, які сорти? Як вибір квітів для вирощування залежить від ґрунтово-кліматичних умов певного регіону? Як вигідно реалізовувати квіти?

Відповіді на ці та інші питання з перших уст дізнаються учасники конференції в Києві. А на другий день заходу, 1 березня, всі охочі відвідають під час бізнес-туру підприємство «Віплант», що на Київщині. Разом з овочевими та ягідними культурами там під накриттям вирощують тюльпани. Досвідом розвитку ягідництва, овочівництва у закритому та відкритому ґрунті, а також квітникарства поділиться керівник компанії Максим Василенко.

Долучайтеся до кола учасників конференції, щоб першими дізнатися про тренди сезону та новинки. На Першій Міжнародній науково-практичній конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації» зберуться і лідери галузі, і ті, хто тільки стоїть на початках ягідного, овочевого та квітникарського бізнесу в закритому та відкритому ґрунті. Тому це буде бізнес-майданчик для ефективного спілкування, обміну досвідом, пошуку партнерів, ідей тощо.

Організатор – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець відомих професійних журналів «Садівництво та Овочівництво & Горішник. Т.І.», «Ягідник», «Напої & Пиво. Т.І.».

Детальніше про те, що заплановано у програмі конференції і які теми будуть обговорені, читайте на сайті за посиланням: https://forum.techdrinks.info/ua/news/Zaproshumo-na-mizhnarodnu-konferentsiyu-prisvyachenu-tekhnolohiyam-viroshchuvannya-u–vidkritomu-y-zakritomu-runti-yahid-ovochiv-ta-kvitiv-

Запрошуємо на міжнародну конференцію власників, керівників і головних спеціалістів ягідних, садівничих та овочевих господарств і підприємств, всіх, хто прагне створити успішний бізнес або вдосконалити його.

Долучайтеся до бізнес-спільноти і разом тримаймо економічний фронт заради нашої Перемоги! Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та спільно вирішувати назрілі проблемні питання.

Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Ягідник» www.jagodnik.info, «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info.

Умови участі в конференції:
В ролі учасника:
Для виробників сільгосппродукції: 3500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – конференц-день (29 лютого).
Для невиробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – конференц-день (29 лютого); 4500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром). 
Для малих фермерських господарств та науковців: 1500 грн конференц-день. 

(У ціну входить кава-брейки, обід, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у Народній дегустації ягід, овочів, фруктів, а також напоїв і продукції переробки; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний постзвіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів-експонентів та спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Бронювання номерів – готель «Верховина», 098 166 96 24
Знижка для учасників конференції – 10 %.
*Знижка розповсюджується на номери зі сніданком
Кодове слово «Ягідна, овочева конференція»
*Важливо! В них є туристичний збір – 35–50 грн, тому треба відрядження.

 Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Також зареєструватися на конференцію можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті