Стратегія «Укрсадпрому»: від податків до трудової міграції

 Стратегія «Укрсадпрому»: від податків до трудової міграції

Асоціація «УКРСАДПРОМ» затвердила стратегічні цілі на 2018 рік.

Протягом 2017 року Асоціація активно працювала у напрямку збільшення державної підтримки галузі. У результаті злагоджених дій керівництва та Ради Асоціації, фактично на підтримку садівництва у 2017 році з держбюджету було направлено 299,3 млн. грн. проти запланованих 75 млн. грн. У 2018 році в бюджеті передбачено 300 млн. грн. на підтримку галузі. Асоціація «УКРСАДПРОМ» продовжить у 2018 році роботу зі збільшення держпідтримки галузі як один із пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Другою стратегічною ціллю Асоціації на 2018 рік є підтримка зменшення податкового навантаження на виробників плодово-ягідної продукції, зокрема, зменшення ставки ПДВ. Нагадаємо, що наприкінці 2017 року Асоціація виступила з пропозицією встановлення для садівничих господарств ставки ПДВ на рівні 7%, що повністю відповідає існуючій податковій системі в Європі. Проте ні парламент, ні уряд не підтримали ініціативи Асоціації.

Також Рада Асоціації «УКРСАДПРОМ» ухвалила підтримку політики боротьби із трудовою міграцією з України працездатного населення.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар