Сьогодні річниця узаконення свята виноградаря і винороба

 Сьогодні річниця узаконення свята виноградаря і винороба

День виноградаря і винороба відзначатиметься в Україні в другу неділю листопада. Відповідний Указ Президента був опублікований на сайті глави держави рік тому саме 22 вересня.

Сьогодні виповнюється рівно рік відтоді, коли українські виноградарі та винороби здобули законне право відзначати своє професійне свято у рідній державі. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко.

«Своїм Указом №403/2020 «Про День виноградаря і винороба» Президент України Володимир Зеленський не лише підтримав багаторічну ініціативу Укрвинпрому, а й задекларував загальнодержавне стратегічне значення виноградарсько-виноробної галузі для розвитку національної економіки.

Незважаючи на усі перепони, внутрішні і зовнішні, оминаючи будь-які упередження з боку своїх і чужих, упускаючи стереотипне мислення «невіруючих», галузь розвивається, а #УкраїнськеВино здобуває дедалі більше поціновувачів по всьому світу.

Завдяки збереженню давніх виноробних традицій, постійній наполегливій праці, стійкості і вірі у власні сили, вітчизняні виноградарі та винороби втілюють свою місію – створюють новітню історію українського виноробства», – написав Володимир Кучеренко.

Читайте також:

Українське виноробство: заручник політичного чи економічного підходу? Що потрібно для розвитку українського виноробства

Визначено виноробну продукцію, яка вводить в оману українського споживача: результати засідання Дегустаційної комісії

Фото Arsen Fedosenko

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті