SHABO визнали найкращим виробником тихих вин України

 SHABO визнали найкращим виробником тихих вин України

Відома українська компанія SHABO здобула номінацію «Найкращий виробник тихих вин України» на одному з найбільших конкурсів світу Berliner Wine Trophy 2023.

– Нагадаємо: нещодавно ми повернулись з одного з наймасштабніших конкурсів світу Berliner Wine Trophy 2023. Це найбільший у світі міжнародний винний конкурс під патронатом OIV (Міжнародна організація винограду та вина) та UIOE (Міжнародний союз енологів). Вина SHABO отримали цього року 25 високих відзнак від експертів та критиків конкурсу. Особлива наша гордість — 10 золотих медалей для 10 ваших улюблених вин. А поповненням нашої скарбниці досягнень та прикрасою «залу слави» після Berliner Wine Trophy 2023 стало звання «Найкращого виробника України у категорії тихих вин», – йдеться в повідомленні компанії.

Berliner Wine Trophy став найбільшим у світі винним конкурсом і найважливішим міжнародним винним викликом Німеччини під патронатом OIV та UIOE. Щороку BWT об’єднує відомих виробників і дистриб’юторів з усього світу, і кількість надісланих зразків неухильно зростає до понад 14 000 заявок на рік. І лише 30% учасників можуть отримати нагороди. Винороби, сомельє, винні критики, Masters of Wine, виноградарі, профільні журналісти та трейдери — до журі цього конкурсу долучають лише найкращих експертів.

– Робота конкурсу Berliner Wine Trophy 2023 тривала 10 днів – із 25 лютого до 5 березня у Берліні. Вина оцінювали відповідно до міжнародних стандартів виноробних асоціацій OIV та UIOE за 100 бальною системою під нотаріальним контролем. Процес настільки закритий та суворий, що навіть після оголошення результатів журі не знають, вина якого виробника вони оцінювали та чи увійшов їхній фаворит до переліку переможців. – Щороку Berliner Wine Trophy 2023 об’єднує відомих виробників і дистриб’юторів з усього світу, а кількість представлених зразків вина зростає до майже 15 000 заявок на рік. Наша компанія приймає участь у зимових та літніх сесіях конкурсу з 2021-го року. Пишаємось, що гідно представили Україну на міжнародній арені та здобули всі ці медалі і перемоги. Й надалі будемо гордо знайомити споживачів та критиків світу з вином нашої неповторної української землі, – зазначають у компанії.

Читайте також:
Рікардо Ф. Нуньєс – виробникам вина: «Будьте готові до спільних дій після ПЕРЕМОГИ!»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті