SHABO у Фінляндії: двадцять перша країна на мапі експорту виноробні

 SHABO у Фінляндії: двадцять перша країна на мапі експорту виноробні

Українській продукції вдалось потрапити на ринок однієї з найвибагливіших країн щодо правил реалізації алкоголю. Вина з колекцій Original, Reserve та бренді Modern Collection вже поповнили полиці магазинів фінської мережі Alko. Фінляндія стала 21-ою країною, мешканці якої можуть насолодитись продукцією України від  SHABO.

У Фінляндії діє специфічна система продажу алкоголю. Така продукція може продаватися лише через Alko (незалежну компанію, що належить державі та керована й контрольована Міністерством соціальних справ та охорони здоров’я). Ця мережа магазинів має відповідні обмеження щодо графіка продажу і навіть днів тижня. Щоб вийти на цей складний ринок, будь-який виробник повинен пройти багатоетапний тендер з відповідним запитом від Alko. Цей процес може тривати до 30 тижнів з моменту подання заявки до одержання остаточних результатів. А сам вихід на ринок відбувається ще за  2-3 місяці.

– Це був перший випадок за всю історію Alko, коли такий запит було зроблено для українських вин, — розповідає Валентина Парсаєва, керівниця відділу експорту SHABO. — Надсилання зразків, дегустації, проходження тендеру та всіх бюрократичних тонкощів укладання договорів тощо — все це тривало з осені 2022 року. Та найскладнішим назву логістику, яка має безліч проблем. Вони потребують вирішення 24/7. І ми вдячні партнерам, які допомагають нам у цьому.

В компанії підкреслюють, важлива місія — поширювати українську культуру, розповідаючи світові про нашу країну через вино. І для SHABO це за честь та гордість презентувати українську якість, яку відзначають ще більше, і більше країн. 

– Вітаю команду з 21-им ринком експорту, — прокоментував Гіоргі Іукурідзе, СЕО та співзасновник SHABO. — Відкривати кордони, розбивати стереотипи, закохувати в Україну та розширювати коло світових шанувальників — так, національне вино може все!

Мешканці Фінляндії зможуть скуштувати Шардоне та Каберне з Original Collection,  Піно Гріджіо та Каберне з колекції Reserve і бренді Modern Collection 5 зірочок.

Читайте також:
Десять золотих медалей привезли українські вина SHABO з наймасштабнішого конкурсу Berliner Wine Trophy 2023

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті