Сайт «Напої. Технології та Інновації» (techdrinks.info) відновлює свою роботу!

 Сайт «Напої. Технології та Інновації» (techdrinks.info) відновлює свою роботу!

Медіагрупа «Технології та Інновації» відновлює роботу сайту «Напої. Технології та Інновації» techdrinks.info, щоб і надалі надавати інформаційну підтримку виробникам безалкогольних, слабоалкогольних та міцних напоїв, висвітлювати ключові події галузі та об’єднувати всіх, хто працює заради процвітання України. Цією метою медіагрупа задалася ще 11 років тому, відколи почала працювати на цій ниві. Зараз наш обов’язок – і далі міцно тримати інформаційний фронт у галузі напоїв. Адже наша спільна робота наближає перемогу. 

Незважаючи на воєнні дії, виробники напоїв трудяться, розвивають свій бізнес попри всі перешкоди, а значить, вони й далі удосконалюються в технологічному аспекті, розробляють нові рецептури напоїв, підкорюють нові ринки. У різних куточках нашої країни виготовляють ексклюзивні вина, ароматні сидри, високоякісні коньяки, досконалі ігристі вина, пінисте пиво тощо. Виробники технологічно ростуть, а їхній досвід має бути висвітлений у професійній спільноті – на сайті techdrinks.info, в журналі «Напої. Технології та Інновації» та на профільних сторінках і групах у фейбуці.

Сайт «Напої. Технології та Інновації» (techdrinks.info) із 2011 року інформує про останні новини та технології в галузі виробництва різних напоїв. Читачі регулярно дізнаються про технології вирощування технічного винограду та виноробства, виробництва міцних та медових напоїв, сидрів, пива, соків. Неодмінна частина сайту – закордонний досвід: читачі регулярно читають про технології виготовлення напоїв від закордонних компаній.  

Пропонуємо вам безкоштовне розміщення ваших новин та інформації на нашому ресурсі  –  techdrinks.info, на тематичних сторінках і групах у соціальних мережах. Надсилайте, будь ласка, чи скажіть нам – і журналіст запише ваш коментар по телефону.

Окрім того, пропонуємо публікації в журналах «Напої. Технології та Іновації», «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Ягідник», «Горішник» про ваш досвід, ваші досягнення та плани на майбутнє. Як і раніше, ресурси медіагрупи – надзвичайно ефективний інформаційний майданчик для ваших рекламних публікацій.

Окрім публікацій на потужних онлайн-майданчиках  та в популярних паперових виданнях, медіагрупа «Технології та Інновації» проводить онлайн-заходи – вебінари, відеоконференції, майстер-класи з масштабним інформаційним супроводом (анонси, залучення аудиторії, пострелізи на інтернет-ресурсах і в соціальних мережах, постстатті в журналах тощо); надає послуги копірайтингу для українських компаній та розробляє комплексні SMM-стратегії для просування брендів у соцмережах; створює й запускає пошукову рекламу в Google.

Просимо вас продовжувати співпрацю з нашими виданнями, які є унікальними в Україні та за її межами. Разом ми допоможемо своїй країні та одине одному: сплачуючи податки та заробітну платню працівникам, ми підтримуємо стабільність України. А наші благодійні внески непереможним Збройним Силам України з кожного платежу наближатимуть нашу спільну ПЕРЕМОГУ.

Слава Україні та її героям!

Контакти:
Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.
Катерина Олар, редактор журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»/«Горішник» «Напої. ТІ», techandinnowsad-beer@ukr.net

Читайте також:
Медіагрупа «Технології та Інновації» запрошує до співпраці!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті