Рейтинг «пивних» міст світу

 Рейтинг «пивних» міст світу

Компанія Hey Discount опублікувала рейтинг найкращих міст для любителів пива. До рейтингу увійшли  міста зі всього світу.

Автори дослідження проаналізували популярність пивоварень у різних містах та кількість незалежних майданчиків на кожні 100 тис. осіб, які мешкають у цьому місці. Дані одержували за допомогою сервісу Tripadvisor.

Единбург визнали найкращим містом для шанувальників крафтового пива. Там є 1,1 броварня на 100 тис. осіб. Впродовж року тут проводять тематичні фестивалі, а двері місцевих пабів завжди відчинені для відвідувачів.

На другому місці – Ванкувер та Амстердам (0,8 пивоварень на 100 тис. осіб). У Ванкувері є 21 броварня, а в Амстердамі — лише 9.

До рейтингу також увійшли такі міста, як Чикаго, Дублін, Лондон, Копенгаген та Прага. Дев’яте місце в топі поділили одразу 5 міст з коефіцієнтом 0,2 пивоварні на 100 тис. осіб: Сідней, Манчестер, Лісабон, Лос-Анджелес та Берлін.

В Україні також є міста, де виготовляють велику кількість пива. До таких міст належать Харків, де до війни варило пиво багато виробників, Київ, Львів, Рівне.

Джерело: Hey Discount

Читайте також:
Пиво для перевірки наслідків ковіду з’явилося в Австралії
Дмитро НЕКРАСОВ: «МИ ПОСТІЙНО ПРАЦЮЄМО НАД ЕКОНОМІЧНОЮ СКЛАДОВОЮ ПИВА»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті