Практики сучасного виноробства: другий освітній захід від Асоціації крафтових виноробів України, Wines of Ukraine та EU4Business

 Практики сучасного виноробства: другий освітній захід від Асоціації крафтових виноробів України, Wines of Ukraine та EU4Business

Київ, Торгово-промислова палата України, 19-20 серпня 2023 р.

У межах програми міжнародної співпраці EU4Business за фінансування Європейського Союзу та Німеччини Громадська Спілка «Асоціація крафтових виноробів України» та Wines of Ukraine продовжують співпрацю з організації освітніх заходів для українських виноробів та підприємців, що працюють у виноробній галузі. Другий семінар «Практики сучасного виноробства: поетапний навчальний майстер-клас з виробництва вина» відбудеться у Києві 19 та 20 серпня. 

– Попередній семінар, присвячений економічним, податковим та юридичним питанням, мав надзвичайний успіх та був дуже корисним не лише для виноробів-початківців, а й для тих наших колег, котрі вже багато років працюють у цій індустрії. Ми отримали схвальні відгуки від учасників і дуже раді можливості продовжувати освітню програму, —  поділилася своїми враженнями Світлана Цибак, голова Асоціації. 

Наступний освітній захід фокусується на практичних аспектах та сучасних трендах у виробництві вин.

– Ця тема є насправді актуальною, і ми дуже задоволені тим, що зможемо залучити в якості лекторів найкращих українських спеціалістів, а також — наших співвітчизниць-експерток, що мають величезний досвід з виноробства й наразі працюють за кордоном, — відзначає керівниця освітнього проєкту Євгенія Ніколайчук, експертка Асоціації крафтових виноробів України.

Отже, «Асоціація крафтових виноробів України», Wines of Ukraine та EU4Business запрошують підприємців взяти участь у другому заході проєкту в Києві — безкоштовному дводенному семінарі «Практики сучасного виноробства: поетапний навчальний майстер-клас з виробництва вина».

Детальніше про програму семінару*:

19.08.23
9:00 – 9:30 Реєстрація учасників.
9:30 – 10:00 Вступне слово.
10:00 – 12:00 «Виноградник: агротехнічні заходи та збір врожаю».
Лекторка: Наталія Каменева, доктор сільськогосподарських наук, професорка, зав. лабораторією сенсорного аналізу ОНАПТ.
12:00-12:15 Перерва.
12:15-14:15 «Переробка винограду на мезгу та сусло. Операції з освітлення сусла». Лекторка: Оксана Ткаченко, доктор технічних наук, професорка, зав. кафедрою технології вина й лабораторією сенсорного аналізу ОНАПТ.
14:15- 15:00 Кава-брейк. 
15:00 – 17:00 «Мікробіологія вина. Основні моменти, на які необхідно звернути увагу». Лекторка: Оксана Ткаченко.

20.08.23
9:30 – 10:00 Реєстрація учасників, спілкування в кулуарах.
10:00 – 12:00 «Бродіння: як розкрити потенціал вашого винограду». Лекторка: Маша Скорченко, виноробиня (Україна, Франція, США, Нова Зеландія та Узбекистан).
12:00 – 12:15 Перерва.
12:15 – 14:15 «Робота з бочкою: як моделювати стиль вина». Лекторка: Аліна Тенетка, виноробиня бренду Oyster Bay у Новій Зеландії, PhD з виноробства.
14:15-15:00 Кава-брейк.
15:00 – 17:00 «Покращення органолептичних властивостей виноматеріалів перед розливом або “Вишеньки на торті”». Лектор: Юрій Кепканов, винороб-технолог, директор компанії «КОНТ-2».

*в програмі можуть відбутися незначні зміни.

Дати й час проведення: 19.08.23 та 20.08.23 з 10:00 до 17:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (Торгово-промислова палата України).

Формат: офлайн. 

Участь у семінарі є безкоштовною для всіх учасників — як для членів ГС «Асоціація Крафтових Виноробів України», так і для інших підприємців, але долучитися до події можна лише за умови попередньої реєстрації. 

Кількість місць обмежена, тож поспішайте заповнити форму за посиланням: bit.ly/seminar_wou

Більш детально про програму семінару та спікерів можна буде дізнатись незабаром на сторінках ГС «Асоціація крафтових виноробів України» та Wines of Ukraine у соціальних мережах.

Інформаційна довідка

Заходи відбудуться в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Організатор заходу – ГС «Асоціація крафтових виноробів України».

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГС «Асоціація крафтових виноробів України» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті