Нове світло для дизайну пробки Starlight

 Нове світло для дизайну пробки Starlight

Уже впродовж 15 років компанія Tapì пропонує виробникам напоїв передові технології закупорювання. Починаючи з 1998-го, коли засновники підприємства відкрили для ринку дистилятів синтетичну пробку, і до сьогодні, Tapì постійно розширює асортимент продукції, використовуючи в своїх розробках новітні технології. Цього року компанія працює над запуском кількох продуктів, а деякі з наявних в асортименті позицій будуть оновлені. Зокрема, одним з продуктів Tapì, який цьогоріч удосконалила компанія, стала пробка Starlight.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ПРОБКИ STARLIGHT

Starlight – це сучасна універсальна пробка для закупорювання напоїв, переваги якої полягають у тому, що виробник може самостійно обрати потрібний колір та прозорість виробу.

– Дизайнерська пробка Starlight ідеальна для творчих і сучасних напоїв. Її зовнішній вигляд дуже естетичний і привабливий, оскільки поєднує у собі і прозорість, і відблиски світла, і кольорові ефекти. Попри те, що пробка Starlight розроблена для галузі алкогольних напоїв, її також можна використовувати і для безалкогольних напоїв, різноманітних приправ і навіть косметики, – наголошують у компанії Tapì.

Starlight – це перша Т-видна пробка, виготовлена з використанням технології ультразвукового зварювання. Завдяки тому, що для з’єднання елементів головки та ніжки, з яких складається пробка, не застосовується клей, ризик, що ці частини відокремляться одна від одної, взагалі відсутній.

Як уже зазначалося, Starlight – це дизайнерська пробка. Тому використання цього продукту для напоїв надає можливість вибору незліченної кількості кольорів та ефектів, які можуть привернути увагу споживача. Зокрема, зовнішній вигляд голови пробки та кільця обирають відповідно до потреб клієнта, адже завдяки широкій палітрі кольорів і прозорій плівці можна створити різні тони та відтінки комбінацій кольорів. До речі, ніжка пробки Starlight також пропонує простір для творчості, адже теж може бути виготовлена у різних кольорах.

– Словом, прозорі відтінки, металеве покриття, гарячі або холодні кольори, написи чи логотипи – кожен елемент повністю чи частково можна налаштувати для надання пробці для ваших напоїв ексклюзивності, – кажуть представники компанії Tapì.

ЯКІ НАПОЇ ЗАКУПОРЮЮТЬ ПРОБКОЮ STARLIGHT?

Оскільки пробка Starlight – це один з продуктів, який компанія Tapì нещодавно удосконалила, то є вже багато успішних кейсів її використання. Зокрема, йдеться про бурбон Blackland, для закупорювання якого використовують пробку Starlight Lago di Como з бежевою ніжкою. Виробник цього напою ексклюзивно співпрацює з крафтовою солодовнею TexMalt з американського міста ФортВорт, завдяки чому йому вдається отримати місцеве унікальне техаське зерно для створення своїх напоїв. Традиційні методи виробництва бурбону Blackland поєднують у собі інноваційну витримку та впровадження технологій для виготовлення горілки, джину та віскі, рецепти яких є класичними та водночас оригінальними.

Для закупорювання джину Dolce vita виробник використовує пробку Starlight Lago di Como з білою ніжкою. Джин Dolce Vita виготовляють з рослин, зібраних лише в Італії: ялівець – родом із Тоскани, коріандр – із Лаціо, цитрусові ноти отримують завдяки ботанічним рослинам з Сицилії, бергамот і кедр походять із Калабрії, а лимон та апельсиновий цвіт – з Кампанії. Dolce vita – це ефірний джин із тонкими ароматами, у якому гострий ялівець пом’якшується відтінками мандарина, рожевого грейпфрута та кедра, що супроводжується букетом апельсинових квітів.

Віскі Eddu Whisky Diamant, виготовлений з гречки, – це перлина асортименту бренду Eddu. 505 пронумерованих пляшок цього кюве витримували в коньячних дубових бочках упродовж 15 років. І всі вони закриті пробкою Starlight Lago di Como з білою ніжкою. Виробники напою переконують: цей кюве призначений для насолоди в чистому вигляді.

Горілку Zirkova One, закупорену пробкою Starlight Lago di Como з чорною ніжкою, виготовляють у Черкаській області – географічній батьківщині горілки. Створена з найкращих пшеничних і житніх спиртів з використанням артезіанської води, горілка Zirkova One – це продукт, який створює ідеальний баланс характеру та гладкості.

Для закупорювання біттеру Nonino виробник використав пробку Starlight Amalfi з бежевою ніжкою. Свіжий, цитрусовий і квітковий напій Nonino Aperitivo – це настоянка висушених за низьких температур рослин, завдяки чому їхні аромати та кольори зберігаються максимально незмінними. Тому можна з упевненістю сказати, що це на 100 % рослинний аперитив. Nonino Botanical Drink два роки поспіль отримував нагороду «Кращий міжнародний аперитив року» від премії Мейнінгера.

Використання пробки Starlight не обмежується лише напоями. Так, олія Parcelle 26, закупорена пробкою Starlight Lago di Como із золотим кільцем і білою лійкою, – це унікальна туніська оливкова олія першого віджиму, яка виробляється в самому серці оливкового краю Загуан. Це продукт преміумкласу, для виготовлення якого плоди збирають лише вручну та менш ніж за 4 години при температурі, нижчій як 20 °C, переробляють на полі.

Джин B.Sap, пляшка якого закрита пробкою Starlight Lago di Como з фіолетовою ніжкою, – це освіжаючий напій, на створення якого надихнула унікальна африканська культура. Маючи водночас сильний і солодкий смак, він виготовлений на основі суміші висушених червоних квітів гібіскусу та ягід ялівцю.

Rosso Capri – туринський вермут, отриманий шляхом настоювання коренів та ароматних трав на водно-спиртовому розчині. Для закупорювання напою виробник використав пробку Starlight Lago di Como з червоною ніжкою. Цитрусові фрукти й ароматні трави роблять цей вермут унікальним, оригінальним та ідеально збалансованим. Rosso Capri має округлий смак з відтінками старовинної деревини, складність і неперевершену соковитість.

ПРОБКА STARLIGHT І ТЕХНОЛОГІЯ NEOS

Усі пробки Starlight сумісні з NEOS від Tapì – інноваційною технологією, яка зменшує вуглецевий слід продукту шляхом використання полімерів з відновлюваних джерел – овочів, продуктів бродіння тощо.

– Переваги використання технології NEOS полягають у тому, що вона зменшує вуглецевий слід продукту та вплив на навколишнє середовище наприкінці його життєвого циклу. Ця технологія також сприяє використанню сировини з відновлюваних джерел на всіх рівнях, заохочуючи пошук інноваційних методів дизайну та розробки продуктів. Характеристики продукту залишаються незмінними, як і його зовнішній вигляд, що впливає лише на походження сировини, але не на якість, – наголошують у компанії Tapì. – NEOS – це точка прибуття технології, представленої понад 5 років тому, яка підтверджує наше покликання як новаторів у екологічно стійких рішеннях, що застосовуються в алкогольній промисловості.

Важливо, що ця технологія заохочує активніше застосування переробленої пластикової сировини, зокрема поліпропілену (PP) та поліетилентерефталату (PET), для заміни аналогічної сировини природного походження.

– Упродовж багатьох років стійкість була основою цінностей і стратегії нашої компанії: завдяки технології NEOS ми щоденно прагнемо створювати системи закупорювання, які є екологічно чистими, зменшують відходи та підвищують ефективність свого застосування, – наголошують представники Tapì.

ЗНАЙДІТЬ STARLIGHT У СВІТІ СТИЛЮ

Стиль – це те, що можна інтерпретувати багатьма різними способами, це те, як кожен виражає себе світові.

– Ми хочемо показати наш світ стилю з допомогою високотехнологічних, мерехтливих і яскравих пробок. Відблиски, кольори та штучні матеріали – це найвдаліший вибір, щоб якомога краще відобразити суть цього світу та зробити будь-яку пляшку напою різною та незабутньою. Кожна пробка розповідає історію, створену з веселощів, поєднання відблисків, кольорів і сяйва. Стиль – це світ, який здатний випустити назовні та підкреслити душу кожного духу, – кажуть у компанії Tapì.

Контакти в Україні , Грузії, Молдові та інших країнах Балтії
В’ячеслав Шиш +38 067 360 81 67
v.shysh@tapigroup.com
https://tapigroup.com/

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті