Нове число журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно!
Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» – перше число у 2023 році – успішно відкрив новий рік, адже на його сторінках – неймовірні теми та виробники напоїв. У новому числі журналу – досвід виноробства не тільки в Україні, а й у Португалії, Молдові, Каліфорнії. У новому журналі поговоримо про технології виробництва пива, вина, пивних дистилятів, фруктових вин, а також води артезіанської питної. У полі зору також – виноградарство. І так – журнал можна завантажити безкоштовно на нашому сайті, як і решту попередніх чисел за 2022 рік.
На сторінках журналу про технології виноробства розкаже директор та головний винороб компанії «Кирнички» Олександр ВАСИЛИК. Також на сторінках «Напоїв. Т.І.» – репортаж із виноградника та виноробні голови ГС «Асоціація виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття» Олександра ГАРНОВДІЯ. Читачі дізнаються про пресування винограду в середовищі інертного газу на устаткуванні DIEMME Velvet 80. Рішення біозахисту та альтернативи використання SO2 у винах презентують фахівці компанії Lallemand.
Поговоримо і про технічне та столове виноградарство. Так, наприклад, про те, які сорти винограду придатні для вирощування в умовах Лівобережного Полісся, розкаже директор садового центру «Північне виноградарство», асистент кафедри садівництва та виноградарства НУБіП України В’ячеслав ОНІЩЕНКО. Досвідом органічного вирощування технічного винограду поділиться директор компанії «СІРІУС.», що на Житомирщині. Також він розкаже про виготовлення вин під торговою маркою Mon Crafto. Науковці ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова» НААН України презентують технологію двократного збільшення врожаю.
Упродовж останніх років у всьому світі наявна тенденція до виробництва фруктових вин. Про тенденції на ринку в цій галузі та про виробництво фруктових вин на основі фруктових компаундів читачам журналу розповість керуючий партнер Alta Kraina (ТОВ «Катанзаро Євразія») Алла ПОНОМАРЕНКО.
Акцентуємо і на закордонному досвіді виноробства. Так, про досвід роботи на португальській виноробні Herdade do Rocim розповість відома сомельє та ентузіастка у винному світі Євгенія НІКОЛАЙЧУК. Особливості виготовлення вина в Каліфорнії та основні відмінності виноробства в Україні та США презентує в інтерв’ю винороб-консультант, засновник крафтової винарні «Офіусса» Ярослав АНДРІЄЦЬ. А про особливості функціонування галузі виноробства в Молдові розповість доктор технічних наук, професор, директор із досліджень, розвитку та інновацій Purcari Wineries plc, власник виноробної компанії IM Les terres noires srl, ексдиректор Національного офісу винограду і вина Георгій АРПЕНТІН.
Журнал у журналі – видання «Пиво. Технології та Інновації». Читачів чекає інтерв’ю з такими відомими постатями в українському пивоварінні, як із співзасновником «Театру пива «Правда», пивоваром Юрієм ЗАСТАВНИМ, шеф-броваром крафтової пивоварні Beermaster Brewery Віктором ВАЩУКОМ. Дріжджі SAFBREW™ BR-8 для пивоваріння презентує відома компанія Fermentis. Першу в Україні мобільну лінію розливу напоїв в алюмінієву банку презентує ТОВ «Так, ми розливаємо!».
Про міцні напої – пивні дистиляти й технології їхнього виготовлення – у науковій статті читачам розкаже д-р техн. наук, професор Марина БІЛЬКО та аспірант Національного університету харчових технологій Андрій ПЕТРОВСЬКИЙ.
Також читачі дізнаються про виробництво води артезіанської питної «Росяна». Ексклюзив номера – сонячні панелі ISolar та переваги їхнього використання на підприємствах із конкретними прикладами.
Ці та інші теми – на сторінках нового числа журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації». Завантажуйте безкоштовно!
Із запровадженням воєнного стану журнали «Напої. Технології та Інновації» доступні для безкоштовного завантаження за посиланням.
Щоб придбати друковані випуски журналів, видані впродовж минулих років, звертайтеся:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com