Нове число журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно!

 Нове число журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно!

Друзі, нове число журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» готове! Всі охочі можуть його завантажити безкоштовно за посиланням. На сторінках видання ви побачите, як українські виробники напоїв продовжують розвивати галузь, незважаючи на складні умови, перед якими всіх поставила війна, як вони вдосконалюють технологічні аспекти виробництва напоїв.

Чим буде особлива міжнародна виставка-ярмарок балкових вин WBWE Amsterdam цього року? Відповідь – у новому числі журналу. Також читачі дізнаються, що готують організатори виставки технологій виноробства та виготовлення інших напоїв SIMEI, що відбудеться у листопаді цього року.

Читачів чекатимуть результати 47 Міжнародного конгресу Апімондії в Туреччині, на якому українські виробники медових напоїв здобули світове визнання. Окрім того, на сторінках видання читачі дізнаються, як минув Національний день вина у Молдові цьогоріч та чому виноробню Purcari Wineries визнали найкращою виноробнею в Молдові.

Про розвиток та майбутнє українського виноробства, про особливості виноробства в Португалії розкаже Євгенія Ніколайчук. За лаштунки виноробного процесу читачів проведе засновник бренду My Wine by Eduard Gorodetsky Едуард Городецький, який розкаже про свій шлях до успіху. Про цьогорічні реалії виноробства, експерименти та роботу Спілки приватних виноробів Закарпаття розкаже один із найвідоміших виноробів Закарпаття Олександр Ковач. Про вирощування винограду різних сортів та виготовлення вина розповість відомий виноградар із Київщини Іван Безродний.

Інноваційні пробки для вина, що «дихають», на сторінках журналу презентує компанія NOMACORC. Ви дізнаєтеся про управління ризиком окислення вина за допомогою біологічних інструментів від фахівців компанії Lallemand. Також читачам будуть презентовані преси для винограду EUROPRESS від компанії Scharfenberger та ємності з нержавіючої сталі від компанії Letina.

Про сучасні біотехнології у виноградарстві і виноробстві розповість заступник директора з наукової роботи ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова», д.с.-г.н., член-кореспондент НААН України Ніна Мулюкіна. Про використання дубової альтернативи у виробництві червоних та білих вин читачам розповість Вікторія Алексович, власниця та генеральний директор ТОВ «ВУД ІНТЕРНАЦІОНАЛ» та ТМ BOUSINAGE, магістр Сенсорного аналізу у харчових технологіях, аспірант ОНТУ, докторант Університету Бордо.

Ви ж пам’ятаєте, що журнал «Напої. Т.І.» розширився рубрикою «Пивоваріння», щоб підтримати тематику проєкту «Пиво. Технології та Інновації», який довелося призупинити на час війни? Тому в цьому числі журналу читачів чекає ексклюзивний репортаж із нової пивоварні, яка нещодавно відкрилася на Закарпатті, – Heming.

А ще читачі дізнаюся, як зараз розвивається ринок сидрів. Думками поділяться найвідоміші виробники сидрів в Україні.

Завантажуйте журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» № 3 безкоштовно!

Починаючи з березня 2022 року, на період війни медіагрупа «Технології та інновації» відкрила безкоштовний доступ до журналів і надала читачам можливість безкоштовно завантажувати їх у форматі PDF!

Запрошуємо вас до співпраці. Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про підприємства, компанії та фермерські господарства на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення в журналах чи на сайтах («Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти:
Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, менеджер, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Читайте також:
Лімітована сезонна варка – гарбузовий ель від «Березанської броварні» – уже на крані!
Яка врожайність технічного винограду цього сезону?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті