Неочікуваний “Feedback” від освітніх заходів Пахаренко і партнери

 Неочікуваний  “Feedback” від освітніх заходів Пахаренко і партнери

З 2016 року компанія «Пахаренко і партнери» ще одним напрямком своєї просвітницької діяльності обрала проведення тематичних круглих столів у співпраці з постійним партнером — міжнародним інформаційно-видавничим проектом «Технології та Інновації». За два роки успішної співпраці під час масштабних всеукраїнських конференцій та форумів у найбільших містах України для садівників, ягідників, пивоварів, виноробів та рестораторів проведено 10 освітніх круглих столів та соціальних акцій «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» всеукраїнської просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством.

За цей час учасники заходів з усіх регіонів України, Польщі, Італії, Бельгії, Білорусії, Молдови дізнались від експертів компанії про охорону та захист торговельних марок, географічних зазначень, промислових зразків, винаходів і корисних моделей, ліцензування прав інтелектуальної власності на них та існуючі шляхи комерціалізації отриманих прав, та багато іншої ексклюзивної інформації. Зокрема, учасники заходів мали унікальну можливість отримати фахові поради щодо правомірного просування свого бізнесу в мережі Інтернет та протидії порушенням прав на свої об’єкти інтелектуальної власності. Аудиторія заходів весь час поповнюється новими учасниками, однак і постійні відвідувачі «не зраджують» і беруть активну участь в численних сесіях форумів.

Один із таких постійних відвідувачів голова асоціації «Укрсадвинпром» Володимир Печко під час проведення V-го Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів поділився із журналісткою журналу «Пиво. Технології та інновації» Дариною Дубинкою дивовижною історією про те, як брендована сумка від «Пахаренко і партнери» стали талісманом їх асоціації. Володимир розповів, що: «Брендована сумка з матеріалами компанії «Пахаренко і партнери» з`явилася у нас після участі в конференції проекту «Технології та Інновації», юридичним партнером якої і виступила компанія. У нас так склалося: поклали один раз в цю зручну і містку сумку на бігу матеріали справи, і в суді в цей день ми цю справу виграли! На наступний суд знову їдемо з цією сумочкою, і знову — перемога! Так повторювалося ще кілька разів, і в певний момент, я почав думати, що дійсно ця річ має певну енергетику. Ми без неї ні куди не виїжджали, на всі заходи, судові засідання їздили з цією сумкою, як зі своєрідним оберегом, щасливим талісманом. У асоціації «Укрсадвинпром» було більше 25 судових справ, за якими ми виграли для садівників і виноградарів більше 50 млн. грн. Підприємства отримали гроші завдяки нам, а ми в свою чергу вважаємо, що це певна енергетика удачі від сумочки «Пахаренко і партнери». Вона до цих пір з нами, на судові засідання ходимо тільки з цією сумкою».

Дякуємо Володимиру за такі приємні слова, а всіх бажаючих запрошуємо приєднуватись до наших спільних заходів!

Співпраця між компанією «Пахаренко і партнери» та міжнародним інформаційно-видавничим проектом «Технології та Інновації» триває, ми регулярно розміщуємо цікаві матеріали у спеціалізованих журналах видавництва — «Пиво. Технології та інновації», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник» та «Напої. Технології та інновації».

Наступний захід — Міжнародна конференція для садівничої та переробної галузей «Від землі — до готового продукту» відбудеться 20-21 червня 2018 року в Києві (готель «Братислава»).

Сподіваємось, що знання про інтелектуальну власність, якими діляться експерти нашої компанії і «заряджені на успіх» брендовані торговою маркою компанії презенти принесуть удачу всім учасникам спільних заходів патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» і міжнародного інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар