На Київщині відбулася екологічна акція «Дерево ПЕРЕМОГИ»

 На Київщині відбулася екологічна акція «Дерево ПЕРЕМОГИ»

26 квітня в селищі Коцюбинське Бучанського району відбулася екологічна акція «Дерево ПЕРЕМОГИ»: на територіях дитячих садочків «Світлячок» та «Ластівка» висадили плодові дерева – сливи та груші. Акція відбулася за сприяння ГС «УКРСАДВИНПРОМ». Дерева надав Інститут садівництва НААН України.

Акцію підтримали керівники закладів дошкільної освіти, представників управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму. У церемонії висадження дерев взяли участь очільник «УКРСАДВИНПРОМ» Володимир Печко та заступниця Наталія Бурлаченко.

– Захід з нетерпінням чекали дітки з особливими потребами та їхні батьки. Неймовірно радісно було спостерігати, як маленькі українці й україночки завзято саджають фруктові деревця, які, ймовірніше за все, плодониситимуть вже цьогоріч. Нехай ці деревця підростають разом з дітьми і своїм цвітом та плодами прикрашають та пригощають нашу неньку Україну, – йдеться в повідомленні ГС «УКРСАДВИНПРОМ».

– Сам Інститут – це щось неймовірне! Новосілки, де розташований заклад, вже є фактично повноцінною частиною м. Києва і, коли ти бачиш нескінченні ряди яблунь, облитих цвітом, а навколо багатоповерхівки – це здається фантастикою. Спостерігати, як діточки радісно поспішають з маленькими лопатками саджати деревця, вартує багато. Я зарядилася позитивними емоціями, світлом і надією на все добре на багато тижнів наперед, – поділилася враженнями Наталія Бурлаченко.

Фото – ГС «УКРСАДВИНПРОМ»

Читайте також:
Благодійний пивний фестиваль на підтримку Куп’янської солодовні «Бел-Гер» відбудеться на початку травня у Дніпрі

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті