Молдовська виноробня Purcari створила вино Freedom Blend для підтримки українських біженців

 Молдовська виноробня Purcari створила вино Freedom Blend для підтримки українських біженців

Найбільша молдовська виноробня Purcari створила вино Freedom Blend, щоб зібрати кошти для біженців із України. Купаж Freedom Blend складається із сортів винограду з України, Грузії та Молдови, що символізує свободу цих країн. Про це повідомляє decanter.com.

Червоне сухе вино складається на 65% із винограду Сапераві, на 20% – із винограду Рара Неагра і на 15% – із Бастардо. Напій витримали 9 місяців перед розливом у пляшки. У вині домінують ноти чорної смородини, вишні, ожини, сушених слив і червоного перцю, йдеться у повідомленні.

Придбати вино можна у Transylvania Wines, Best of Hungary, North & South Wines в Лондоні та інших незалежних роздрібних мережах.

Загалом, Freedom Blend був створений спочатку 2014 року для демонстрації підтримки України після анексії Криму. Тепер для збору коштів українським біженцям реалізовують новий розлив напоїв.

Chateau і регіон Purcari відкрили двері для понад 3 000 родин, яким потрібен був перепочинок, спокій і відчуття безпеки. Майже 11 000 біженців зупинялися в імпровізованому шелтері у виноробні. Тут люди могли отримати допомогу: воду, гарячі напої, бутерброди, засоби гігієни, безкоштовні SIM-карти, теплий одяг.

Читайте також:
ВІДОМА ПИВНА МЕРЕЖА BREWDOG ВТІЛИЛА ЕКОЛОГІЧНУ «СХЕМУ» З ПРОБКОЮ MEKANO

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті