Міжнародна благодійна конференція для виноградарів та виноробів відбудеться в Ужгороді 15-16 грудня. Запрошуємо взяти участь!

 Міжнародна благодійна конференція для виноградарів та виноробів відбудеться в Ужгороді 15-16 грудня. Запрошуємо взяти участь!

15-16 грудня 2022 року в Ужгороді, у приміщенні Закарпатської обласної філармонії, відбудеться IV Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!». Мальовниче Закарпаття, здавна винний край, прийме всіх, хто прагне розвивати виноробну галузь та показати, що українське виноробство варте світового визнання. Учасники заходу обговорять питання про ефективний догляд за виноградниками, сучасні технології у виноробстві та виготовленні коньяків, граппи, чачі та інших напоїв і продукції з винограду. В рамках конференції відбудеться Благодійний аукціон товарів і послуг для виноградарства і виноробства, кошти з якого будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України, зокрема, на придбання зимової амуніції та ліків.

Організатор конференції – медіагрупа «Технології та Інновації».

Конференція відбудеться за підтримки Закарпатської облдержадміністрації, Асоціації виноградарів, виноробів і дистиляторів Закарпаття, ГС «УКРСАДВИНПРОМ», Асоціації «Укрсадпром», Корпорації «Укрвинпром».

Науковий патронат здійснюють Одеський національний технологічний університет, Ужгородський Національний університет (кафедра плодоовочівництва і виноградарства), Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є.Таїрова» НААН України.

Благодійний аукціон відбудеться за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні».

Ключова ідея конференції – на прикладі успішних виноробних компаній і фермерських господарств Закарпаття та України продемонструвати українським виробникам вин та інших напоїв, як навіть у воєнний час створювати та розвивати успішний виноградарсько-виноробний бізнес, популяризувати новітні технології вирощування та переробки винограду від землі до готового продукту – виготовлення вина та інших напоїв із винограду.

Читайте також:
Нове число журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно!

Програма конференції розрахована на 2 дні:

15 грудня – конференц-день, упродовж якого виступлять українські та закордонні експерти, представники провідних виноробних технологічних компаній, науковці, виноградарі й винороби-практики. Спікери поділяться успішним досвідом вирощування технічного і столового винограду, розкажуть про ситуацію в українському виноградарстві, окреслять основні проблеми та шляхи їх вирішення.

На початку конференц-дня відбудеться обговорення за круглим столом ключової теми «Українське виноградарство і виноробство в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!». В обговоренні візьмуть участь керівники виноробних і виноградних підприємств, представники галузевих асоціацій, науковці.

Паралельно із пленарним засіданням відбудеться виставка обладнання та матеріалів для виробництва вин і коньяків, а також технологій вирощування столового й технічного винограду, презентація нових сортів винограду. Також в рамках заходу відбудеться виставка продукції виноградарських і виноробних підприємств.

Упродовж конференц-дня відбудеться презентація вин та інших напоїв від українських виробників. Учасники конференції зможуть відкрити для себе нові якісні вина та посмакувати ними.

16 грудня – бізнес-тур на виноградарські і виноробні підприємства Закарпаття з дегустацією та презентацією нових технологій для виноробства та виноградарства.

Запрошуємо взяти участь у конференції власників та керівників, технологів, агрономів великих виноробних підприємств, малих і середніх виноградарів, що вирощують столовий і технічний виноград, виноробів, виробників міцних напоїв із винограду та всіх, кому важливо налагодити виробництво високоякісної продукції завдяки сучасним технологіям, впровадженню передового досвіду, який презентують провідні міжнародні та українські компанії на конференції.

Мальовниче Закарпаття з глибокою історією виноробства, з красою гір, термальними водами та іншими родзинками чекає на вас!

Всі ми зараз живемо в період, коли потрібно згуртуватися і підтримати українську армію, українську економіку і один одного. Тільки тоді ми залишатимемося незламними! Чекаємо вас!

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com,  «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна), Wine of Ukraine (www.wineofukraine.com), інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

Читайте також:
«Винхол Оксамитне»: сезон 2022 та плани на майбутнє
З вірою в Перемогу рухаємося вперед!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті