«Міцний крафт 2024»: уже цього тижня відбудеться форум крафтових дистилерів України

 «Міцний крафт 2024»: уже цього тижня відбудеться форум крафтових дистилерів України

Уже цього тижня, 16–17 травня, у Києві відбудеться наймасштабніший з’їзд крафтових винокурів та спеціалістів галузі – форум «Міцний крафт 2024». Організатор форуму – Асоціація крафтових дистилерів України. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер події.

16–17 травня в Києві, у приміщенні Торгово-промислової палати, зберуться виробники крафтових міцних напоїв з різних куточків України.

– Прийняття Закону про малих виробників дистилятів відкрило багато нових можливостей, але й додало нових завдань, конструктивне вирішення котрих залежить також від нас із вами. Ми зустрінемося, щоб обговорити впорядкування та налагодження взаємодії між виробниками та виробниками і владою. Адже саме від злагодженої роботи крафтової спільноти залежить те, як швидко та якісно ми піднімемо галузь, а отже – справу кожного з нас, на якісно новий рівень, – зазначають організатори форуму – Асоціація крафтових дистилерів України.

Під час форуму увага буде приділена таким темам:

  • робота з податковою: очікування та реальність;
  • підготовка документів на отримання ліцензії;
  • нюанси оформлення декларації тощо.

Звісно ж, увага буде приділена також комерційним і технологічним питанням. Відбудуться майстер-класи, лекції, спрямовані на підвищення майстерності виробництва міцних напоїв.

Важлива частина форуму – церемонія нагородження лауреатів дегустаційного конкурсу INDEPENDENT CRAFT – премія UKRAINIAN CRAFT SPIRITS AWARDS 2024. Це ювілейний – п’ятий конкурс. Тому організатори обіцяють приємні сюрпризи.

Ветеранам бойових дій та військовим ЗНИЖКА 50 % на участь у заході.

Програма форуму та умови участі доступні на сайті.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті