Майбутнє вина – за альтернативною упаковкою

 Майбутнє вина – за альтернативною упаковкою

Десятки років ми говоримо про те, як наблизити вино до нових поколінь, що починають його споживати. Також на форумах та в спеціалізованих виданнях обговорюють питання щодо альтернативної тари для вина замість скляної пляшки. Це питання буде однією з тем, порушених на міжнародній виставці WBWE, що відбудеться 20–21 листопада 2023 року в RAI Amsterdam.

Скляна пляшка, без якої досі неможливо було уявити виноробну галузь, залишається найкращим варіантом для багатьох вин – витриманий, тих, які розлили у пляшки та зберігають у винному погребі. Але як щодо молодих вин, якими можна насолоджуватися протягом року? А як же все вино, призначене для експорту? Пляшка раптом стає громіздкою, дорогою і нежиттєздатною.

СТІЙКІСТЬ

Екологічність є ключем до розуміння буму альтернативного типу упаковки та його успіху серед молодого покоління. Йдеться про такі матеріали, як папір, алюміній. Або ж крани… це стійкі альтернативи і в виробництві, і в транспортуванні.

МОЖЛИВІСТЬ

Скляна пляшка — чудова ємність, якщо ви збираєтеся насолодитися вином під час романтичної вечері з партнером. Але якщо говорити про більш масове його споживання? Вино, наприклад, не може лишатися осторонь під час великих спортивних свят або музичних фестивалів в Іспанії. Вино в бочках або банках дає можливість зручніше доставити до кінцевого споживача більшу кількість вина.

ТВОРЧІСТЬ

Тенденції споживання розвиваються так само швидко, як і такі інструменти, як інстаграм або тік-ток. Коли говорять про революцію у споживанні вина, то акцентують на покращенні. Ніхто не хоче, щоб пляшка зникла. Її місце – в приватних домівках і секторі HORECA забезпечено. Але потрібно розширити горизонти, щоб мати молоду галузь з майбутнім. І це майбутнє формуватиметься завдяки альтернативній упаковці.

ЯКІСНЕ РОЗЛИВНЕ ВИНО

Говорити про альтернативну упаковку – означає говорити про приватні торгові марки. Більшість компаній, які здійснюють революцію в галузі, — це не виноробні, а професіонали з ідеєю та стратегією її реалізації.

Якісне розливне вино — це майбутнє. Йдеться про новаторів, таких як Free Flow Wines, When in Rome або Packamama. Усі вони братимуть участь у наступному WBWE, дегустуватимуть вина, спілкуватимуться з виноробнями та обговорюватимуть майбутнє, яке вже настає.

20 листопада о 13:00 відбудеться обговорення  «Зберігаючи якість, але відриваючись від традиційного пакування».

– Наш співзасновник – Джордан Ківелштадт – ще на початку 2000-х відвідував відомий мережевий ресторан у США. Він замовив келих каберне по чарках. На жаль, вино прибуло окисленим через те, що його надто довго відкривали. Вино також було вище від кімнатної температури. Келих вина ледь можна було випити, але наскільки він поганий, не стало видно, доки Джордан не замовив келих освіжаючого розливного пива. Пиво було хрустким і свіжим, з ідеальною температурою. Тоді у Джордана виникло запитання: чому ми не можемо зробити щось подібне до розливного пива з вином? – каже Барклай Вебстер, віце-президент із розвитку бізнесу та торгівлі Free Flow Wines.

WBWE – це виставка, яка йде далі. Подія наближає вас до трендів і найкращих вин, щоб втілити ці тренди в реальність.

WBWE – це ключова подія виноробного світу, зосереджена виключно на розливному вині, де збирається багато виробників з усього світу та ще більше покупців з різних країн.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Cristina V Miranda
press@worldbulkwine.com
0034 686702587
www.worldbulkwine.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті