Лінійку single hop під назвою SOLO WAY щомісяця випускає пивоварня Underwood

 Лінійку single hop під назвою SOLO WAY щомісяця випускає пивоварня Underwood

Цього року пивоварня Underwood запустила новий проєкт – single hop. Щомісяця броварня випускає пиво, виготовлене на основі однієї й тієї самої бази, проте з додаванням щоразу іншого хмелю. Виробники випустили вже 2 різновиди пива з цієї лінійки. У середині березня заплановане ще одне пиво. Детальніше про це проєкту «Напої & Пиво. Технології та Інновації» розповів маркетинг-директор Underwood Brewery Павло ЛІНЄВИЧ.

Наприкінці минулого року ми поставили перед собою мету – щомісяця випускати пиво, виготовлене на одній і тій же базі, але з додаванням іншого сорту хмелю. Тобто ми експериментуємо в межах стилю IPA охмеленням одним сортом хмелю. У січні в нас вийшло перше пиво з цієї лінійки – SOLO WAY: HBC 586. У лютому було пиво SOLO WAY: HBC 630. Цього тижня – у середині березня – презентуємо наступну новинку з цієї лінійки – із ще одним сортом хмелю, – ділиться Павло Лінєвич.

SOLO WAY: HBC 586  – сухий та хрусткий ель з виразним хмелевим профілем, в якому можна відчути багато тропіків – особливо манго, лічі та гуаву. Хмелева гіркота добре виражена, при цьому збережена гарна питкість.

Пиво SOLO WAY: HBC 630 – сухий та хрусткий ель з виразним хмелевим профілем, в якому можна відчути хвою, цитруси та соковитий персик десь на фоні. Хмелева гіркота добре виражена, при цьому збережена гарна питкість.

– Як крафтова броварня, ми завжди відкриті для експериментів. Нещодавно до нового року ми робили комбінацію пива й вина. Ми додали в пивне сусло виноградний сік та отримали Grape Ale, що за смаком нагадує сухе вино. У найближчому майбутньому буде багато цікавих новинок, – каже Павло Лінєвич.

Читайте також:
Вода у виробництві пива: основні вимоги до водопідготовки
«Термо-Паб» – технологічне мистецтво, виготовлене руками та серцем українців

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті