Letina: ємності з нержавіючої сталі, що спрощують життя

 Letina: ємності з нержавіючої сталі, що спрощують життя

Якісне обладнання, призначене для того, щоб спростити виготовлення вина

За 60 років існування компанія Letina працювала з тисячами виноробів, пивоварів, виробників соків та алкогольної продукції у всьому світі. Досвід роботи з ними показав, що представники переробної промисловості цінують надійність, контроль і простоту понад усе. Ці цінності формують підхід компанії до дизайну продукції.

Letina виробляє якісні й сучасні посудини з нержавіючої сталі, які виготовлені на основі ґрунтовних наукових досягнень та розробок. Ці ємності привертають увагу споживачів у виставкових залах і на полицях спеціалізованих магазинів. Вони практичні на виноробні та в пивоварнях. Створені для того, щоб справити враження на відвідувачів і полегшити виробничий процес, ємності Letina поставляються зі спеціалізованими галузевими налаштуваннями, які вирішують конкретні проблемні моменти.

Лінійка продукції компанії Letina включає в себе будь-який тип посудини, який вам знадобиться для переробки – від простих резервуарів для зберігання та ємностей зі змінною місткістю до найсучасніших бродильних ємностей.

Компанія завжди зважає на потреби замовників. Ви можете змінити кількість, тип і положення різних фітингів, замовити додаткове обладнання або навіть попросити повністю індивідуальний дизайн. Можливості нескінченні.

Якщо вам потрібна порада щодо вашого обладнання, то працівники компанії радо проконсультують вас. Її фахівці мають великий досвід. Letina консультувала різні компанії і співпрацювала з ними – від загальновідомих, як-от Moët & Chandon та BrewDog, до сімейного виноробного заводу неподалік від вас.

Letina TÜV – сертифікована для виробництва ємностей високого тиску відповідно до кодів ASME і PED.

Контакти:
+385 40 328 100
letina@letina.com
letina.com

Більше матеріалів читайте у друкованому номері журналу. Безкоштовно завантажити нове число журналу можна тут.

Щоб придбати друковані випуски журналів, оформити передплату на рік або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся:

Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Все буде Україна!

Читайте також:
Українське вино світові: до Данії експортували рекордну партію продукції SHABO
У компанії Chateau Chizay виноград Каберне Совіньйон збиратимуть пізніше

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті