Kyiv Local Brewery святкує п’ятирічний ювілей у своєму першому закладі – Kyiv Local Bar

 Kyiv Local Brewery святкує п’ятирічний ювілей у своєму першому закладі – Kyiv Local Bar

Kyiv Local Brewery святкує п’ятирічний ювілей. До цієї знаменної дати власники пивоварні відкрили свій перший заклад – Kyiv Local Bar.

– У ці складні часи з вірою у майбутнє та перемогу ми відчиняємо двері нашого першого закладу – Kyiv Local Bar. Нарешті ми зможемо стати ближчими до вас, збиратися разом у приємному, затишному місці, насолоджуватись улюбленими сортами та новинками, – йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці компанії.

У новому тапрумі Kyiv Local Bar у день святкування ювілею, 11 лютого, на кранах – новий мілкстаут з кокосом та мигдалем, а також перші новинки від друзів і колег на гостьових кранах. Весь прибуток з проданого пива в цей день спрямували волонтерам, які допомагають нашим збройним силам, а також нашим співвітчизникам у постраждалих від війни регіонах.

Про історію Kyiv Local Bar розповідає видання BEER.INSIDE, яке видала медіагрупа «Технології та Інновації». Так, історія KLB розпочалася в 2017 році з ідеї двох шкільних друзів втілити в життя свою давню мрію. Основний склад команди незмінний – засновники Євген Нартенко та його друг Дмитро Самойлов.

Пивоварню не раз нагороджували на відомому дегустаційному конкурсі East European Beer Award, який проводила медіагрупа «Технології та Інновації». Так, у 2021 році пивоварня стала фіналістом у категорії IPA та здобула  золото за пиво For best community in this f**ing world, у 2020 році пивоварня здобула золото у категорії Dark Lager за пиво Dark Side; у 2019 році – золото в категорії IPA/Double IPA за пиво Local IPA та срібло в категорії Special Beer за пиво Dope.

– Наша місія – розвивати культуру споживання локального продукту серед нашого найближчого оточення. І тому сорти пива та фірмовий стиль відповідають саме нашим смакам, – зазначив співзасновник пивоварні Kyiv Local Brewery Євген Нартенко виданню BEER.INSIDE.

Читайте також:
У Рівному вже 10 років виготовляють якісне крафтове пиво, сидри та інші напої від компанії ELIT
Luchan Brothers’ Brewery: крафтове пиво з волинського підземелля

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті