Kyiv Food and Wine Festival відбудеться 18–19 травня в Києві: доступний розклад події

 Kyiv Food and Wine Festival відбудеться 18–19 травня в Києві: доступний розклад події

Kyiv Food and Wine Festival відбудеться зовсім скоро – 18–19 травня в Києві. Це вже буде 20-й фестиваль, гості якого зможуть особисто познайомитися з українськими виноробами та сироварами нової хвилі, скуштувати вина й сири нового сезону та унікальні лімітовані позиції. Під час фестивалю відбудуться освітні лекторії – школа вина, школа сиру, майстер-класи, де провідні експерти ринку, винороби, сировари презентують свої новинки та поділяться досвідом.

У фестивалі візьмуть участь близько 30 провідних українських виноробів нової хвилі, які особисто презентують вина нового сезону. Вина Поділля, Наддніпрянщини, Галичини, Бессарабії та інших регіонів дивуватимуть, адже з кожним роком лози стають дорослішими, сорти винограду – різноманітнішими, а вина – ще цікавішими, зазначають організатори.

Також на фестивалі буде великий маркет сиру, де понад 10 кращих крафтових сироварів презентують свої сири.

Окрім звичної школи вина, де відбудуться лекції і дегустації від провідних експертів винної індустрії та презентації новинок від українських виноробів, буде діяти ще й школа сиру, де впродовж двох днів гостей події навчатимуть сирній культурі кращі сировари країни. Упродовж двох днів відбудуться сирні майстер-класи, під час яких усі охочі зможуть долучитися до створення фестивального сиру та опанувати це ремесло. Загалом гостей чекає 26 лекцій та дегустацій.  

На вході гостям видаватимуть спеціальні жетони, за допомогою яких люди голосуватимуть за кращу виноробню та сироварню. В кінці фестивалю будуть визначені фаворити та оголошені 3 виноробні і їхні 3 найпопулярніші вина та 3 сировари і їхні 3 найпопулярніші сири.

А любителі келихів зможуть поповнити свою колекцію, адже на вході кожен, хто купує відповідний квиток, отримає келих із новим логотипом.

Також діятиме книжковий поп-ап від Readeat: книжкова крамниця представить свій поп-ап магазин, де можна буде комфортно провести час та придбати книжки.

Частину коштів від вхідних квитків та додаткових активностей спрямуються у благодійний фонд «Лелека».

Розклад фестивалю 18 травня

Розклад фестивалю 19 травня

Розклад Школи сиру 18 травня

Розклад Школи сиру 19 травня

Читайте також:
Як виноград стає вином
Як розвивається галузь виноробства в Польщі

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті