Колектив медіагрупи «Технології та Інновації» вітає вас із прийдешнім Різдвом та Новим Роком!
Круглий стіл під час винної конференції в Одесі розгляне актуальні питання інтелектуальної власності у виноробстві
3 березня у рамках IV Міжнародної науково-практичної конференції «Успішне виноградарство і виноробство» відбудеться засідання за круглим столом на тему «Успішні історії лідерів ринку: українські винні бренди». В обговоренні візьмуть участь заступник голови правління з маркетингу, директор Музею коньячної справи М. Л. Шустова Сергій ДЯЧЕНКО і заступник директора з виробництва ТОВ «Шампань України» Роман БОЧЕВ. Модеруватиме засідання Вероніка БЕРЕЗАНСЬКА, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю «Пахаренко і партнери», Генерального Юридичного партнера конференції. Про що говоритимуть учасники круглого столу?
У 21-му столітті жоден бізнес не вийде на ринок тієї чи іншої країни без готового пакета прав інтелектуальної власності, що включає торговельні марки, промислові зразки, географічні зазначення, об’єкти авторського права, винаходи, корисні моделі, сорти рослин та інші об’єкти, і юридично правильно складених договорів. Отримання охоронних документів на об’єкти інтелектуальної власності забезпечить власнику бізнесу конкурентні переваги на ринку та монопольні права для досягнення бажаних комерційних результатів, і одночасно дозволить заборонити іншим використовувати в своїй діяльності об’єкти, завдяки яким ваш бізнес став успішним.
Отож, під час круглого столу «Успішні історії лідерів ринку: українські винні бренди» керівники виноробної компанії і коньячного заводу Сергій Дяченко і Роман Бочевар презентують свій бізнес і роль, яку відіграють у ньому об’єкти інтелектуальної власності, відповідаючи на питання:
- про стратегію розвитку бізнесу і права інтелектуальної власності у ній;
- про те, як компанії вдалося стати українським винним брендом;
- про наявні в портфелі компанії об’єкти права інтелектуальної власності і про перспективи розширення цього портфелю.
Розробка власної стратегії для охорони торговельних марок та промислових зразків дозволить оптимізувати маркетингові інструменти та бюджет компанії, перетворити охорону та захист прав на інтелектуальну власність у бізнес-актив на будь-якому етапі розвитку бізнесу. Отож, після обговорення кожен охочий зможе почути відповіді на питання, яке його хвилює, від досвідчених фахівців.
Читайте також: Презентуємо сформовану програму IV Міжнародної науково-практичної конференції «Успішне виноградарство та виноробство»
Реєструйтеся на IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Успішне виноградарство і виноробство», – не пропустіть можливості збагатитися цінною інформацією та перейняти досвід успішних виноробів.
Нагадаємо, що конференція триватиме 2 дні. Упродовж першого дня учасники конференції послухають виступи українських та закордонних експертів, представників провідних виноробних технологічних компаній, науковців, виноградарів та виноробів-практиків. Також учасники відвідають виставку обладнання та матеріалів для виробництва вин і коньяків, а також технологій вирощування столового й технічного винограду, продегустують вина відомих українських виробників.
4 березня відбудеться бізнес-тур, упродовж якого всі охочі відвідають угіддя ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова» НААН України, ТОВ «ГРІН ТЕХНОЛОДЖІ ЛТД», ФГ «Джабурія», Одеський коньячний завод «Шустов».
Програма конференції та бізнес-туру – за посиланням: http://forum.techdrinks.info/ua/archive/37
Умови участі в конференції:
Для виноробних та агрокомпаній:
Конференц-день + бізнес-тур – 2500 грн.
Конференц-день (без бізнес-туру) – 1800 грн.
Для технологічних компаній:
Конференц-день + бізнес-тур –3000 грн.
Конференц-день (без бізнес-туру) – 2500 грн.
Науковцям – пільгові умови участі
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід із фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).
Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83
Головний Організаційний та Науковий партнер – ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова»
Генеральний Юридичний партнер – ППФ «Пахаренко і партнери»
Головний Виноробний партнер – ТОВ «Престиж-Груп»
Головний Галузевий партнер – ГС «УКРСАДВИНПРОМ»
Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info
Партнери бізнес-туру – ТОВ «ГРІН ТЕХНОЛОДЖІ ЛТД», ФГ «Джабурія», Одеський коньячний завод «Шустов».
Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна), Wine of Ukraine (www.wineofukraine.com), інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».
УВАГА!
Участь у конференції можлива лише за умови підтвердження повної вакцинації учасника електронним сертифікатом чи друкованим відповідником, або довідки про одужання після перенесеного COVID-19 за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години.
Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів у додатку «Дія».
Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.
Звертаємося до учасників з проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.