Компанія Vetropack презентувала першу у світі багаторазову пляшку

 Компанія Vetropack презентувала першу у світі багаторазову пляшку

Компанія Vetropack, один із провідних виробників скляної тари, продемонструвала на виставці Drinktec 2022 першу у світі багаторазову пляшку, виготовлену з легкого загартованого скла – Echovai. Про це йдеться на сайті компанії.

Нова пляшка на 30% легша за вагою, ніж стандартна. Вона стійкіша до зношування. Це підтвердили випробування нової пляшки в австрійській броварні Mohrenbrauerei. Завдяки використанню Echovai зменшуються викиди CO2 у розрахунку на одну пляшку.

Австрійська пивоварня Mohrenbrauerei використовувала нові пляшки впродовж 3 років. Впродовж цього часу виявили факт, що ці пляшки можна розміщувати на піддоні не в 5, а в 6 рядів, адже вони не такі високі, як стандартні пляшки. Це суттєво вплинуло на логістику, адже броварня скоротила обсяг приблизно на 1000 т на рік. А викиди CO2 у розрахунку на одну пляшку скоротилися на чверть, якщо порівнювати із звичайною багаторазовою пляшкою об’ємом 0,33 л.

Дослідження продемонстрували, що пляшки багаторазового використання входять до числа найбільш стійких та екологічно чистих типів упаковки.

Читайте також:
Команда компанії SHABO розповіла, як врятувала виноградники від посухи
Унікальне вино від «Виноробні Сливино» розіграють на благодійному аукціоні

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті