Компанія «Шато Чизай» відкрила нове виробництво виноградних спиртів і напоїв за коньячною технологією

 Компанія «Шато Чизай» відкрила нове виробництво виноградних спиртів і напоїв за коньячною технологією

На Закарпатті з’явилося нове підприємство. Компанія «Шато Чизай» відкрила виробництво виноградних спиртів і напоїв за коньячною технологією.

– Розпочати будівництво заводу в часи пандемії було непростим рішенням. А з початком повномасштабної війни проєкт міг опинитися на паузі. Утім, вирішили, що не варто зупинятися, а слід продовжувати розвивати економіку, будувати виробництво, створювати робочі місяця, наповнювати податками бюджет. Я вирішив показати, що Україна і в часи війни є державою, куди варто інвестувати, – говорить засновник Шато Чизай Геннадій Гутман.

Новий виробничий майданчик на Берегівщині відвідав голова Закарпатської ОДА Віктор Микита. Разом із власником компанії «Шато Чизай» вони здійснили перший запуск пари для зігрівання дистиляційного апарату.

Це перше на Закарпатті справді новітнє виробництво напоїв за коньячною технологією повного циклу за світовими стандартами. Використовується високоякісна сировина з власного винограду, зокрема місцевих сортів. Тобто йдеться про локальний продукт. А ще в основі все українське – від проєкту і до обладнання, компетенцій і технологій.

– Знаково, що підприємство започатковане в умовах воєнного стану. Ми показуємо українцям і всьому світу, що інвестиції в Закарпаття – шлях розвитку в сприятливому економічному кліматі, надійне партнерство та всебічна підтримка з боку всіх залучених інституцій. Попри війну разом рухаємося вперед, зміцнюємо економіку країни, робимо спроможними громади й створюємо базу для підтримки наших Збройних сил, – зазначив Віктор Микита.

– Бачу розвиток компанії саме як мультипродуктової, коли портфель включає всі види виноробної продукції – від виноградного соку до витриманого виноградного бренді. Перші чекаємо восени. Пропоную стежити за новинками «Шато Чизай». А головне – обирати українське, бо це того варте, – коментує Геннадій Гутман.

Читайте також:
Відомі переможці дегустаційного конкурсу міцних напоїв «Кам’янець-Крафт-Подільський – 2023»
Торік українське вино імпортували 49 країн світу

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті