Компанія «Пахаренко і партнери» стала генеральним юридичним партнером Другої науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту»
Компанія «Пахаренко і партнери» за доброю традицією стала генеральним юридичним партнером Другої науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту». В межах заходу відбувся круглий стіл «Інтелектуальна власність на захисті інвестицій», модератором якого виступила голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів фірми «Пахаренко і партнери» Вероніка Березанська. Спікери круглого столу — заступник начальника відділу торговельних марок ППФ «Пахаренко і партнери» Анастасія Міндрул, заступник начальника юридичного відділу ППФ «Пахаренко і партнери» Євгеній Компанець, юристи ППФ «Пахаренко і партнери» Вікторія Лавренко та Людмила Величко — розповіли учасникам заходу про те, як створити інноваційний бренд, застосовуючи можливості інтелектуальної власності, і як спрямувати ці можливості на збереження та зростання власних економічних і творчих інвестицій. Зокрема, розглядались питання реєстрації та відкриття виробництва плодово-ягідних вин, наливок і дистилятів, використання видових позначень торговельних марок для товарів і послуг 32, 33 класів Міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП), а також мирного врегулювання спорів у межах набуття правової охорони на торговельні марки.
Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) виступив експонентом Другої науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту», яка пройшла 22-23 червня 2017 року у Вінниці за ініціативи інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації» та юридичної підтримки компанії «Пахаренко і партнери». Охопивши різні аспекти садівництва, ягідництва і горіхівництва, конференція об’єднала майже 300 учасників, започаткувавши десятки нових знайомств, що сприяло спільному виробленню інноваційних рішень та обмінюватись європейським досвідом у сфері садівництва й переробки.
Для землеробів та садоводів працювала мобільна експозиція Музею підробок УАПП, що демонструється в межах соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» всеукраїнської просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні». Учасники конференції охоче підходили до експонатів (наданих переважно компанією «Пахаренко і партнери»), роздивлялись їх, намагаючись ідентифікувати ознаки підробок, ставили багато різних запитань, а також брали участь у громадському опитуванні щодо споживання підроблених товарів. Так, відповідно до проаналізованих даних, 21% опитаних упевнені, що ніколи не купували контрафактних товарів; 45% зізнались, що декілька разів купували підробки, але більше цього не робитимуть; лише 6% респондентів купують і надалі купуватимуть підроблені товари; не замислювались над цим питанням 12% учасників анкетування; ще у 16% були свої варіанти відповіді, приміром: «Купувала підробки. Але на все свій час — зараз маю більше можливостей і я не багата купувати дешеві підроблені речі», «Думаю, що купую підробки, навіть не здогадуючись про це», «Іноді складно відрізнити підробку від оригіналу, але я є прихильником справжнього, офіційного товару» тощо.
Що стосується «свідомості» покупок, то 10% респондентів робили свідомий вибір на користь підробок, не зважаючи на якість продукту; всього 3% задовольняє якість фальсифікату, і вони свідомо обирають підробки; 69% несвідомо купували фальсифіковану продукцію, бо сплутали її з оригіналом і лише згодом зрозуміли, що стали власниками підробки; а 18% опитаних мають власну думку, на кшталт: «В юності свідомо купувала підробки, зараз подорослішала і не роблю цього», «Від підробок нікуди не подінешся», «Підсовують недобросовісні дистриб’ютори, а ми звикли вірити» та ін.
Як видно з результатів анкетування, більшість учасників опитування купували підробки несвідомо, сплутавши їх з оригінальною продукцією, проте згодом зрозуміли, що їх ввели в оману, і в майбутньому, щоб не придбати фальсифікат, намагатимуться бути уважнішими.
На згадку про зустріч та як знак підтримки просвітницької кампанії УАПП всі учасники отримали сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!».