Компанія «Фрумушика-Нова» презентувала бурштинове вино

 Компанія «Фрумушика-Нова» презентувала бурштинове вино

Компанія «Фрумушика-Нова», що на Одещині, випустила бурштинове вино. Про це повідомив співвласник центру Михайло Паларієв.

– SKIN CONTACT WINE – один із найстаріших видів вина у світі. Тільки зараз контактне вино стає модним у світі вина, але воно існує вже понад 8000 років. Контактне вино зі шкірою по суті – це біле вино, яке стало бурштиновим, тому що виноградний сік залишався в контакті з виноградною шкіркою від кількох днів до року, – написав він.

За його словами, це надає вину більш насиченого, дубильного характеру і глибини кольору, яка варіюється від блідо-золотистого до глибокої бронзи. Колір повністю залежить від тривалості контакту зі шкірою: іноді дні, іноді кілька місяців.

– Вино може бути на смак як червоне вино через те, як воно було створено, із дубильними речовинами, тілом та текстурою, а також глибиною натурального червоного вина. Але оскільки основою вина є виноград білих сортів, він також має фруктовість та аромати, пов’язані з білим вином. Тому завжди чекайте на вибух смаку, – зазначив він.

Більше про технології виноградарства та виноробства в компанії «Фрумушика-Нова» читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» №2, який незабаром вийде друком. Слідкуйте за новинами сайту.

Читайте також:
Компанія «Шато Чизай» презентувала новинку – вишневу наливку
Нове число журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті