Компанія Carlsberg Ukraine запускає програму стажування для молодих спеціалістів

 Компанія Carlsberg Ukraine запускає програму стажування для молодих спеціалістів

Компанія Carlsberg анонсувала дворічну програму стажування для випускників вищих навчальних закладів за такими напрямками: продаж, маркетинг, управління персоналом, виробництво, логістика. Старт стажування запланований на 1 вересня 2023 року.

– Це – чудова нагода для початку цікавої кар’єри. За цією програмою ви матимете змогу спробувати свої сили у різних відділах, функціональних напрямах та виробничих процесах. Програма передбачає отримання локального та міжнародного досвіду. Спершу ви починаєте свій шлях в департаменті обраного напрямку, потім отримуєте локальний досвід в інших різних департаментах, а наприкінці стажування вас чекає досвід в міжнародних проєктах під керівництвом колег з інших країн Carlsberg Group, – кажуть у компанії.

Програма стажування спрямована на розвиток професіоналів, які зможуть працювати у глобальному середовищі і в перспективі долучаться до складу Carlsberg Group.

– Відбір може проходити в декілька етапів: аналіз вмінь та навичок; онлайн-тестування (когнітивні та особистісні); співбесіда; центр оцінювання: комплексне оцінювання з обговоренням бізнес-кейсу англійською мовою, – зазначають представники компанії.

Читайте також:
«УманьПиво»: робота пивоварні під час війни та благодійні проєкти

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті