Компанія «БАЙЄР» представить на конференції засоби захисту рослин нового покоління, що відповідають вимогам ЄС та стандартам органічного виробництва
Українські фермери отримають ключі до створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах! 13-14 грудня відбудеться головна галузева подія року – Міжнародна науково-практична конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації». Місцем проведення конференц-дня, насиченого знаннями, успішним досвідом, новими технологіями, обрано місто Рівне. Програма конференції охопить весь процес – від закладки й захисту ягідника до позиціонування свіжої продукції та продуктів переробки на міжнародних ринках. Генеральним Партнером заходу виступить компанія «Байєр» – провідний світовий виробник засобів захисту рослин та новітніх рішень, які допомагають агровиробникам вирощувати здорову та безпечну продукцію, використовуючи сертифіковані в Європі новітні технології та розробки.
ТОВ «Байєр» представлять на конференції досвідчені спеціалісти – керівник відділу регіонального маркетингу в Україні Ігор ТАРУШКІН та провідний менеджер з фруктів та овочів доктор Мірослав КОЖЕНЕВСКІ.
Темою виступу Ігоря Тарушкіна стануть «Інноваційні препарати компанії «Байєр» для захисту плодово-ягідних культур – Серенада® АСО і Сіванто® Прайм». Препарат Серенада® АСО має природне бактеріальне походження, в ЄС він вже сертифікований як органічний, в Україні реєстрація цього продукту для органічного виробництва знаходиться на фінальному етапі. Це надзвичайно важливе питання для українських виробників з огляду на тенденцію до виходу на експорт, адже в Європі значно підвищилися вимоги до свіжої продукції, щодо зменшення пестицидного навантаження на рослини.
Сіванто® Прайм – перший на ринку препарат з нового хімічного класу бутенолідів, це майбутнє захисту рослин. Вже зроблені перші кроки в Україні з впровадження нового системного продукту проти сисних шкідників, придатного як для обприскування, так і для внесення в «краплю». Сіванто® Прайм покликаний замінити на ринку препарати СNI, велика частина яких заборонена в ЄС і очікує заборони або обмеження в нашій країні. Маючи аналогічний механізм дії і спектр активності, на відміну від CNI, такі препарати безпечні для запилювачів – бджіл і джмелів.
Доктор Мирослав Коженевскі розповість про польський досвід розвитку ягідної галузі – від технологій захисту до первинної організації збуту (кооперації виробників), переробки та ін. У своєму виступі експерт висвітлить ситуації на ягідному ринку в цілому, зокрема цінового обвалу на польську ягоду під тиском продукції з України і Сербії.
Зазначимо, ключовими темами конференції стануть особливості вирощування, продажів, зберігання і переробки популярних ягідних культур – чорниці високорослої, суниці садової, малини і чорної смородини, й перспективних ожини, жимолості, порічки, аронії, обліпихи та ін.
В заході візьмуть участь представники українських та зарубіжних компаній зі зберігання і переробки ягід (заморозка, сушка, консервування, виробництво соків, тощо). Відбудуться традиційні виставка-презентація технологій та обладнання, тари й упаковки, презентація-дегустація продукції ягідних і переробних підприємств, оригінальних плодово-ягідних напоїв.
14 грудня учасники конференції вирушать у бізнес-тур до провідного ягідного господарства ТОВ «Українська Ягода», де ознайомляться з технологією вирощування та сучасним переробним комплексом. Агрономи компанії проведуть майстер-клас із зимової обрізки лохини високорослої.
Тож зустрічаємося:
13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго», с. Колоденка Рівненського району, траса Київ – Чоп).
14 грудня – ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.).
Тел. для реєстрації:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Конференція відбудеться за підтримки «Української ягідної асоціації».
Генеральний Партнер конференції – ТОВ «Байєр»
Головний Організаційний партнер – ТОВ «Українська Ягода»
Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Генеральний Інформаційний партнер – українсько-польський журнал «Ягодник»
Головні галузеві інформаційні партнери – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник. Технології та Інновації».
Інформаційні партнери – журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», інформаційне агентство «Агравері», Шувар-інфо, сайт Бізнес.Район