КОМПАНІЯ «А-ПРОФІ»: НОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПИВОВАРІННЯ

 КОМПАНІЯ «А-ПРОФІ»: НОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПИВОВАРІННЯ

Компанія «А-Профі» – визнаний експерт у галузі забезпечення допоміжними матеріалами й інгредієнтами підприємств харчової промисловості. Понад 17 років компанія надає своїм клієнтам продукцію найвищої якості. Клієнти «А-Профі» – це пивоварні, сокові, спиртові, виноробні заводи, а також молокопереробні підприємства у більш ніж 20 країнах світу.

Мета компанії полягає в тому, аби забезпечити клієнтів необхідними якісними інгредієнтами та матеріалами відповідно до потреб підприємств і запитів сучасного ринку. Саме з цієї причини розроблений портфель продуктів для ефективного вирішення технологічних завдань.

APRO – це лінійка спеціально створених та ексклюзивно відібраних продуктів для харчового виробництва. До бренду APRO входять:

 • професійні миючі та дезінфікуючі препарати широкого спектру дії для всіх галузей харчової, медичної промисловості та професійної кухні;
 • ферментні препарати для всіх технологічних стадій виробництва;
 • дріжджі для виготовлення пива і сидрів, тихих, ігристих і плодово-ягідних вин;
 • препарати для колоїдної стабілізації;
 • фільтруючі матеріали для різних видів фільтрації.

Читайте також:
Разом до Перемоги: результати благодійного пивного заходу від броварні MOVA

Препарати APRO для пивоваріння

Упродовж кількох років фахівці компанії працювали над створенням продуктів для пивоваріння, які змогли б задовольнити вимоги найрізноманітніших клієнтів. І зараз компанія представляє лінійку сухих пивоварних дріжджів APRO, а також лінійку препаратів для стабілізації пива на основі кремнію.

Дріжджі APRO

APRO AMERICAN ALE STYLE BEER YEAST

Дріжджі верхового бродіння для виготовлення пива в американському стилі. Характеризуються високою швидкістю бродіння та здатні утворювати щільний осад наприкінці процесу, покращуючи таким чином освітлення пива. Пиво, ферментоване цим штамом, має сухе тіло і нейтральний смак із помірною кислинкою.

APRO ENGLISH ALE STYLE BEER YEAST

Дріжджі верхового бродіння для виготовлення пива в англійському стилі. Характеризуються високою швидкістю бродіння та здатні утворювати щільний осад наприкінці процесу, покращуючи таким чином освітлення пива. Дріжджі створюють чистий смаковий профіль, в основному нейтральний і гладкий, а також роблять пиво помірно сухим, але при цьому зберігають тіло пива.

APRO STRONG DARK ALE STYLE BEER YEAST

Англійський штам дріжджів верхового бродіння. Дріжджі мають високу ефективність та універсальність. З допомогою цього штаму можна приготувати дивовижні напої з легким фруктовим та естерним ароматом. Вони не впливають на смакові властивості пива, завдяки чому можна повноцінно розкрити натуральний смак і аромат солоду та хмелю.

APRO SCOTTISH ALE STYLE BEER YEAST

Штам дріжджів верхового бродіння, що ідеально підходить для пива у шотландському стилі. Пиво, для виготовлення якого використовують ці дріжджі, виходить сухим, і навіть легке пиво не здасться водянистим.

APRO WHEAT ALE STYLE BEER YEAST

Класичні дріжджі верхового бродіння, які підходять для зброджування пива типу Weizen/Whitebier. Враховуючи те, що цей штам має середню атенуацію, пиво в результаті не буде солодким. Замість цього воно матиме вершкову й оксамитову структуру, а також багату, але не важку солодовість. У пиві, яке ферментується цим штамом, відсутній сильний карамельний смак і солодовий аромат.

APRO PREMIUM LAGER STYLE BEER YEAST

Дріжджі низового бродіння для виготовлення пива, які дають класичний для чеських сортів аромат і смак. Мають нейтральний смако-ароматичний профіль.

APRO CLASSIC LAGER STYLE BEER YEAST

Універсальні дріжджі низового бродіння для виготовлення пива з практично повною редукцією діацетилу. Чудовий лагерний штам, гідний смак з легким ароматом, виразними хмелевими властивостями та солодовою складністю.

Читайте також:
«Норовливий, мужній, незламний»: Жашківський Кабан одягнув військову форму

Стабілізатори для пива APRO

З кожним роком пивоваріння виходить на новий рівень технологічного розвитку. Технологи намагаються вдосконалити виробничу технологію, зменшити собівартість готового продукту та зберегти при цьому якість і звичний для споживача смак улюбленого напою, незважаючи на умови транспортування і тривалі терміни реалізації. А споживач, зі свого боку, бажає отримувати пиво привабливого зовнішнього вигляду та незмінної якості, а головне – зі смаком свіжозвареного напою.

На жаль, в останні кілька років у зв’язку з несприятливими погодними умовами якість солоду нестабільна, через що в ньому досить часто трапляється підвищений вміст білка. Відповідно, пивовари зіштовхуються з проблемою мутності пива. Для вирішення цих проблем компанія «А-Профі» представила на ринку спеціально створені стабілізатори для пива – APRO Beer Stab 1800 та APRO Beer Stab 375.

APRO Beer Stab 1800  – кремнієвий ксерогель.
APRO Beer Stab 375 – кремнієвий гідрогель

Препарати APRO Beer Stab 1800 і APRO Beer Stab 375 поєднують у собі відмінні параметри стабілізації з якісною фільтрацією і мінімальним пилоутворенням. APRO Beer Stab 1800 та APRO Beer Stab 375 селективно видаляють білки, які спричиняють помутніння пива, при цьому не впливаючи негативно на смак, піноутворення та швидкість фільтрації пива.

Важливими параметрами підбору силікагелю з огляду на стабілізацію пива є поверхня, діаметр і об’єм пор, розподілення величин фракцій (ці параметри перебувають під строгим контролем технологів). Це все в результаті забезпечує високу якість і швидкість фільтрації. Силікагелям вистачає п’ять хвилин, щоб видалити з пива близько 90  % білків, які спричиняють помутніння продукту. В той же час низькомолекулярні білки, які відповідають за піноутворення, зберігаються у повному обсязі.

Читайте також:
Кросівки з пивом у підошві – новинка від компанії Heineken

Переваги препаратів APRO Beer Stab:

 • дозволені для використання у пивоварінні;
 • збільшують колоїдну стабільність пива завдяки видаленню високомолекулярних білків, які спричиняють помутніння;
 • не впливають на низькомолекулярні піноутворюючі білки;
 • не розчиняються у пиві;
 • це безпечні й екологічно чисті продукти;
 • економічно ефективні;
 • сумісні з усіма відомими препаратами, які використовуються у пивоварінні (ПВПП, кізельгури, перліти тощо);
 • хімічно інертні, тому нейтральні в органолептичному профілі пива.

Препарати можна застосовувати на різних технологічних стадіях виробництва у вигляді 10-відсоткової суспензії (детальнішу інформацію про препарати ви можете отримати, зв’язавшись із технологами «А-Профі»).

Також для пивоваріння компанія «А-Профі» пропонує:

 • ферментні препарати для різноманітних технологічних процесів;
 • професійні миючі та дезінфікуючі препарати, спеціально розроблені для пивоваріння;
 • фільтр-картон і картриджі з різним рейтингом фільтрації.

Окрім того, компанія «A-Профі» – ексклюзивний дистриб’ютор продукції KIC KRONES.

Універсальні клеї підходять для ідеального приклеювання етикеток на ПЕТ, скло, пластик, папір чи іншу упаковку. Клеї KIC KRONES гарантують надійність приклеювання:

 • холодні клеї забезпечують надійне приклеювання етикеток навіть за несприятливих умов;
 • термоклеї приклеюють етикетки з паперу та плівки (нарізані або які подаються з рулону) на різні поверхні (зокрема скло, пластик чи картон) для ідеального дизайну упаковок;
 • клеї для упаковок забезпечують надійність склеювання лотків, стабільність і міцність картонної та вторинної упаковки, а також гарантують захист ваших продуктів під час транспортування та зберігання.

Підшипники, передачі, ланцюги, поверхні ковзання – асортимент мастильних матеріалів охоплює весь спектр продуктів, необхідних для технічного обслуговування вашого обладнання KRONES:

 • мастила та матеріали, робочі властивості яких точно розраховані з урахуванням потреб вашого обладнання. Вони забезпечують щадну експлуатацію та налагоджене функціонування;
 • засоби прості в нанесенні та користуванні завдяки покращеному упакуванню (наприклад, у вигляді спрею, в тюбику або в картуші з мастилом, який повторно закривається);
 • надійна подача мастильних матеріалів, зокрема в недоступні секції, через центральний мастильний вузол та автономні пристрої подачі мастила.

Вся діяльність компанії «А-Профі» орієнтована на клієнта. У компанії практикується індивідуальний підхід, пропонуються комплексні рішення та повний сервісний пакет. Якість товарів і послуг завжди високі, а всі замовлення виконуються оперативно.

Контакти:
aprofi-group.com

Більше читайте в журналі Beer Technologies&Innovations № 1, який можна завантажити безкоштовно за посиланням.

Аби придбати друковані випуски журналів, оформити передплату на рік або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Читайте також:
Уже цієї осені відбудеться масштабний пивний фестиваль Oktoberfest у Мюнхені

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті