Італійські виробники столового винограду сподіваються на підвищення цін

 Італійські виробники столового винограду сподіваються на підвищення цін

Котирування італійського столового винограду падають, особливо це стосується сортів винограду без кісточки. «Стартова ціна 500-грамових пакетів білих сортів без кісточки, призначених для експорту, становить 0,75 євро за штуку, в той час як червоні і чорні сорти не перевищують 0,85-0,90 євро, тобто на 10-15% менше, ніж у 2020 році», – повідомляє Італійська комісія зі столового винограду (Italian table grapes commission).

За даними Комісії, стартова ціна на виноград Victoria коливається від 1,00 до 1,20 євро / кг для продукції, що спрямовується на європейські ринки, і досягає 1,40 євро / кг для внутрішнього ринку. Ціна Palieri і Red Globe – 1,50 євро / кг.

Це падіння цін було викликано низьким споживанням. Деякі європейські розподільні центри вже почали проводити рекламні кампанії протягом останніх декількох тижнів, але на споживанні це ще не позначилося. Про це йдеться на сайті FreshPlaza.
«Тим не менше, ми хотіли б підкреслити, що поточна ситуація стосується тільки цієї конкретної фази ринку і що ми очікуємо зростання цін і попиту як на виноград з кісточкою, так і без, особливо з урахуванням високої якості італійської продукції і обмеженої присутності інших конкуруючих продуктів, наприклад кісточкових», – уточнили в Італійській комісії зі столового винограду.

Читайте також:

У Молдові прогнозують високий урожай столового винограду і складний сезон його реалізації

У Грузії від граду постраждав урожай винограду

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті