Хто візьме участь у міжнародній конференції для ягідного сектору 7 грудня у Рівному?

 Хто візьме участь у міжнародній конференції для ягідного сектору 7 грудня у Рівному?

Відомі ягідні підприємства, компанії із заморожування, переробки ягідної продукції, підприємства, що пропонують техніку, добрива, засоби захисту рослин, садивний матеріал тощо, вже зареєструвалися на VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати», яку організовує медіагрупа «Технології та Інновації», видавці журналу «Ягідник», 7 грудня у Рівному. Хто приїде на конференцію, присвячену технологіям вирощування та переробки ягід – читайте далі.

На конференцію вже зареєструвалися фермерські господарства, що вирощують ягоди: Family Garden, ТОВ «Блу Беррі», «Прикарпаття Агро», «Органічний сад», «Шипшина України», «Боніфрут», СОК «Оболоня», «Агро Буськ», «Корець-Сад», «Агроягода», СФГ «Юлія», Ягідна ферма «Черемушки»,  «ГарБеррі», «Агрочас», «Пилиповицьке фермерське господарство», «Нікдарія», «Диканські ягоди», «Колосок», «Ягідна поляна», ФГ «Петрович-2016», «Ягідний край», «Диво Ягода», СВК «Українські ягоди», ТОВ НВК «Екопарк», «Польова ягода», «Деденс Агро», «Нікбері», FamBerry, СОК «Ягідний рай», «Ягоди Закарпаття», СФГ «Марусині ягідки», «Ягоди Волині», «ВІАН 2021», «Волинська ягідка», «МІ-АГРО», «Сади Полісся», «АгроОрганік», «Малинківське», «ВЕЛЕС-М», «Вауберрі», САМ+, WePlant тощо.

Серед учасників конференції будуть і ті, хто працює в галузі заморожування та переробки ягід: «Кам’янка-Бузький завод продовольчих товарів», «Біоконцепт-Гарденія», «Вест Бері», «Здоровий Продукт», «Еко Беррі», «Полтавахолод», «Беррі Трейд», «Артика-Біо» та ін.

Відвідають конференцію керівники профільних асоціацій: ГС «УКРСАДВИНПРОМ», Холодильної асоціації України. Також вкотре приїдуть науковці та студенти з Мирогощанського аграрного фахового коледжу, Уманського національного університету садівництва, Краснокутської дослідної станції садівництва.

Також серед учасників конференції, які візьмуть участь у виставці технологій, – такі компанії, що:

  • вирощують та реалізовують саджанці: «ФруТек», «ДЕ КЕМП УКРАЇНА», «Фруктовий сад АТ», «Долина-Агро», «Брусвяна» та ін;
  • виготовляють та встановлюють системи поливу: «Евкаліпт Р», «ПрофПолив», «Водовід»;
  • пропонують обладнання для заморожування, переробки, сортування, пакування і зберігання плодово-ягідної продукції: «Інсолар-Холод», Ralco Technic; «Інсортекс», KONSORT, «Ван Дайк Технікс», «4 Стихії», «Толсма», «ПБ Інжиніринг», «МАС Сістемз», Uni-masz h.m. juszczuk sp.j, Elifab, «Оріент Вей» та ін;
  • виготовляють техніку та інструменти для роботи в садах: «Сенс Агро», «САД ОК», СмартАгро», ТВК «Рамос» та ін;
  • пропонують засоби захисту та живлення для рослин: «Агрітема», «Родоніт Агро», «Біохім Агро», «Тімак Агро», «Самміт-Агро Юкрейн», БТУ-ЦЕНТР, «Марс 2020» та ін;
  • пропонують паковання для ягід: «Ельграф» та ін;
  • пропонують консультаційні та проєктні послуги, а також послуги з охорони праці: Український аграрний консалтинговий центр, LLENTAB, «100 Сервіс» та ін;
  • пропонують ємності для рослин, комплектуючі та інше обладнання для ягідного сектору: «Церес Україна», VitalPlast та ін.

Повний спектр послуг для галузі садівництва для облаштування садів «під ключ» на конференції презентує компанія «ЄФТ ПЛЮС», Головний технологічний партнер конференції.

Реєстрація триває!
Долучайтеся до кола фахівців, адже це – найкращий спосіб перейняти успішний досвід ведення садівничого бізнесу.

Програма конференції доступна за посиланням: https://forum.techdrinks.info/ua/event/40

Долучайтеся до бізнес-спільноти заради спільної перемоги в майбутньому. Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та спільно вирішувати назрілі проблемні питання. Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!

Умови участі в конференції
В ролі учасника: Для виробників сільгосппродукції: 3500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром або школою ягідівника, на вибір); 2000 грн – конференц-день (7 грудня).
Для невиробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – конференц-день (7 грудня); 4500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром).
Для малих фермерських господарств та науковців – 1500 грн конференц-день.

8 грудня на вибір:

  • Школа ягідівника 8 грудня – 1500 грн;
  • бізнес-тур 8 грудня – 1500 грн (Школа ягідівника проводиться паралельно з бізнес-туром).

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Телефон для бронювання номерів у готелі «Айвенго» +38 050 662 74 62

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Також можна зареєструватися на конференцію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1cB2Xk60kzUSwwS1GI1Mw9t0Z_j2eb0mwVX5Xs71ijNw/edit

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна)
Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті